• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Simple 30

Ez ìgy van, az ADA ajànlja is :D
A 60 centi hosszú 30 lityis alá ma majdnem vettem kettőt, aztán inkább egy kis komódra esett a választás a polcok miatt:)
Azt is megmutatod? 60 centi a hely, ahova még tudok bútort gyömöszölni, de 40-50-70-90 centiseket találtam csak eddig. A kisebbek viszont gyengének tűnnek sajnos. De lehet csak túlaggódom ezt a súly dolgot.
 
Azt is megmutatod? 60 centi a hely, ahova még tudok bútort gyömöszölni, de 40-50-70-90 centiseket találtam csak eddig. A kisebbek viszont gyengének tűnnek sajnos. De lehet csak túlaggódom ezt a súly dolgot.

Valamelyik nal összedobom. Mömaxos az is, de hirtelen nem ugrik be a neve, majd kikeresem.
 
A narancs garnélád színben nagyon passzol a háttérnövényzet színeihez, jó választás volt.
Ilyen klassz kis dzsungiban hamar lehet belőlük szaporulat!;)
 
Rég jártam erre. Sajnos annyi dolgom van, hogy a naplózásra kevés időm jut, de ezért csepegtetem ide is az infókat.

Durván bedurrant ez a kis kocka. Tök egyszerű és természetes, pont ezért ezeretem. Ma durvàn elbántam vele, toppoltam a stemeket. Muszáj volt, mert már tarthatatlan állapotok uralkodtak az üvegen belül.
Ìme: ad3767b6b793218e5b2af89c333d79f2.jpg
 
Back
Oldal tetejére