• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sid 20l es nanoja

Noh a Tropicalfishtől megrendelt a növényeket a Pogostemon a Rotala Green kimaradnak de helyettük jönnek Micro+Macro tápok :)
 
Kicsi utánnajárással Gábor segítségével hétfőn jönnek a növények :) Ültetésre fel :D
 
Egyébként pofásnak ígérkezik a project, kíváncsian várom majd a fejleményeket :clap:
 
A vaku miatt sry nemkapcsoltam ki az automatát így becsillant :)
majd csinálok tesó gépével is pár képet az kicsit jobb lesz ;)
 
Srácok a növényeim körül le kell hogy írjam egy igazi kálvária van bele is kezdek:
Gábor ki rendesen annak módja szerint Hétfőn feladta a növényeimet ami ma meg is érkezett a mi magyar Posta(Innen kezdődik a rémálom :evil: ) hivatalunkba.
A drágalátos Postai kézbesítő felhív 12:05 kor hogy ki hozhatja e akkor mert éppen a környéken bóklászik.
Én kiszállítás időpontját 15:00 utánra adtam meg mondtam neki hogy nem lesz otthon senki aki át tudja venni mivel senki se időmilliomos hogy hétköznap délben otthon ücsörögjön és várjon rá.
Drága Postai kézbesítő válasza hogy akkor átadja a délutános kollégának aki majd HOLNAP délután tudja kihozni abba az időbe ez felháborító.
Nemhiszem hogy a postán a 25 fokot tudják a növényeknek tartani+visszahidratálják őket úgyhogy most épp megbolondulok :x
De már megpróbát anyum intézkedni lehet kihozzák ma mégis erre amúgy Gáboréknál van egy pont is szállításra :
"2. A Szállító köteles futárszolgálat útján a Vevő által a Megrendelésben kiválasztott termékeket, az azon megjelölt szállítási címre a vállalt határidőn belül eljuttatni. Amennyiben a megrendelés teljesítése bármilyen okból akadályba ütközik, úgy a Szállító köteles haladéktalanul e-mail vagy telefax útján felvenni a kapcsolatot Vevővel a továbbiak egyeztetése érdekében. Amennyiben a Vevő hibájából hiúsul meg az átvétel, úgy Szállító egy későbbi előre egyeztetett időpontban újra megpróbálja a kiszállítást, de ezen esetben Szállító nem vállal kötelezettséget a kiszállításra vállalt határidők betartására."
 
Sid said:
Srácok a növényeim körül le kell hogy írjam egy igazi kálvária van bele is kezdek:
Gábor ki rendesen annak módja szerint Hétfőn feladta a növényeimet ami ma meg is érkezett a mi magyar Posta(Innen kezdődik a rémálom :evil: ) hivatalunkba.
A drágalátos Postai kézbesítő felhív 12:05 kor hogy ki hozhatja e akkor mert éppen a környéken bóklászik.
Én kiszállítás időpontját 15:00 utánra adtam meg mondtam neki hogy nem lesz otthon senki aki át tudja venni mivel senki se időmilliomos hogy hétköznap délben otthon ücsörögjön és várjon rá.
Drága Postai kézbesítő válasza hogy akkor átadja a délutános kollégának aki majd HOLNAP délután tudja kihozni abba az időbe ez felháborító.
Nemhiszem hogy a postán a 25 fokot tudják a növényeknek tartani+visszahidratálják őket úgyhogy most épp megbolondulok :x
De már megpróbát anyum intézkedni lehet kihozzák ma mégis erre amúgy Gáboréknál van egy pont is szállításra :
"2. A Szállító köteles futárszolgálat útján a Vevő által a Megrendelésben kiválasztott termékeket, az azon megjelölt szállítási címre a vállalt határidőn belül eljuttatni. Amennyiben a megrendelés teljesítése bármilyen okból akadályba ütközik, úgy a Szállító köteles haladéktalanul e-mail vagy telefax útján felvenni a kapcsolatot Vevővel a továbbiak egyeztetése érdekében. Amennyiben a Vevő hibájából hiúsul meg az átvétel, úgy Szállító egy későbbi előre egyeztetett időpontban újra megpróbálja a kiszállítást, de ezen esetben Szállító nem vállal kötelezettséget a kiszállításra vállalt határidők betartására."

Ne izgulj! Szerintem semmi baja nem lesz a növényeidnek! Már jártam így!
 
Nemis mivel ha nem hozzák ki egy óra múlva bemegyek a nagypostára....
De azért ez nem valami pozitív hogy így intézik a dolgokat.
 
Szal kicsit oda kellett szólni hogy ennek azért nem így kéne mennie és 10 perc múlva csengettek a növények gyönyörűek a Riccia-kat szétválogattam és kis adagonként csomóztam damil al a fához szóval ezúton kérek Luna-tól egy Riccia kötöző címet és el is leszek vele :D
Képeket minygyárt töltök fel ;)
 
Hehe. Várjuk a képeket. Én már kíváncsi vagyok nagyon. Elárulom hogy ma rendeltem én is egy ilyen szettet. Barátnőt is sikerült megfertőznöm az akvarisztikával, úgyhogy ez most neki lesz meglepi aki. :)
 
Imehát berendezve a kis nano akva.
Esti csemegének megteszi :)
Jah és a kis szűrő valami brutál teljesen le van folytva + egy kicsit még meg is hajlítottam a csövét és még így is úgy fúj mint az őrült :)
4420751538_e20b2ae9f6_m.jpg
4420751212_efafcc0a38_m.jpg
4420750806_4677d7b9b8_m.jpg
Az egyik felkötözött kis Riccia csomó :)
4420750438_d9075a7a39_m.jpg
4420750130_2b8bfae9f7_m.jpg
4419982523_43caba7af3_m.jpg
4419982195_de17d0ee41_m.jpg
4419981735_3d4f9af622_m.jpg
Jah és a lényeg hogy nekem nagyon tetszik pont ilyet képzeltem el fejben szóval van örömöm benne rendesen már csak a lakók hiányoznak belőle :)
 
Szép. Grat. Tetszik pár hónap és versenyre is mehet :) :thumbup: :clap:
 
Frankó lett! :thumbup: A parvula az parvula tényleg? Olyan hosszúnak tűnik. Bár lehet csak mert emersen van nevelve.
 
Back
Oldal tetejére