• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás ShrimpPack

Ez low tech, táp alig, nincs CO2, 2db 2-vel visszadimmelt Chihiros A van fölötte, cserélt CRI95 ledszalagokkal.

Egyszer nyírtam a gyepet amikor nyáron beecsetesedett, azóta néma csend és hullaszag, nem kell piszkálni az akvát. :D
Mondjuk a szűrés túl van tolva, Eheim 2226 full matrix-szal és 1 liter biorioval, ill. 3 literes szivacstöltetes külső előszűrő. De így a kényelmes.
 
Megtört a jég, black galaxy pinto babák!
Cserébe az elatine kirohadt.

Az üveg a kicsik érdekében algás. :)
Gratula, ez igazán jó hír! Már mint a galaxy babák megjelenése, nem az elatin kirohadása, azt bánja a fene!
Akkor neked már jól indul az év, csak így tovább!
 
Szia Etele!
Kicsit offolom a naplódat...
Anno volt az a salty shrimp gh+ mizéria,hogy több embernek gondja volt vele(garnélapusztulás).Próbáltam visszakeresni,de nem sikerült,hogy melyik booster az, ami megfelel taiwanozáshoz.
Válaszod előre is köszi.
Most fogy el lassan,tehát aktuális lesz a rendelése.
 
Szia Etele!
Kicsit offolom a naplódat...
Anno volt az a salty shrimp gh+ mizéria,hogy több embernek gondja volt vele(garnélapusztulás).Próbáltam visszakeresni,de nem sikerült,hogy melyik booster az, ami megfelel taiwanozáshoz.
Válaszod előre is köszi.
Most fogy el lassan,tehát aktuális lesz a rendelése.

@Luigi13 éknál volt valami gond!!
 
Most van egy kis időm, vízcsere közben/után pH mérés.

CO2 nélküliek:
Tangerine: 6.45 pH
Taiwan: 5.43 pH
Red Pinto: 5.1

CO2:
CRS: 5.4 pH
Black Galaxy Pinto: 5.94
Calceo: 5.08

Szűrőanyag mindenhol ugyanaz. A pintoknál van Shrimp King talaj, többi akvában mindenhol Amazonia.
Én nem találtam logikát a pH értékek eloszlásában. De amíg stabilak a paraméterek, kit érdekel? :)
 
Reggel néztem, 2 red hinomaru és 3 blue bolt is petés. :D

Úgy látszik eddig tartott míg magukra találtak újra a taiwanok az akva meg talajcsere után. :)
RE: visszalapoztam, november 9-én volt a költöztetésük.
 
Reggel néztem, 2 red hinomaru és 3 blue bolt is petés. :D

Úgy látszik eddig tartott míg magukra találtak újra a taiwanok az akva meg talajcsere után. :)
RE: visszalapoztam, november 9-én volt a költöztetésük.
Látom Nálad mindig tavasz van.:)
Az állandó paraméterek előnye...
 
BGP matriárka és a gyerekek. :)
72855
Plusz a másik brancs.72856

Érdekes egyébként, hogy a legöregebb galaxy pintok pöttyei szinte teljesen beleolvadnak a feketébe, és a fehér is inkább ezüst lesz rajtuk. Élőben nagyon vagány. :)

A kicsik és fiatalabbak tipikus galaxy pintok: vakító fehér és éjfekete.

RE: megint vannak nagyon babák is, úgy nézem eldöntötték hogy benépesítik az akvát. :)
Talán lesz egy órám valamelyik nap, leviszem a nagy gépet meg a makrót, és lövök értékelhető képeket, nem ilyen telefonos vackokat. :(
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére