• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Shotika 54L Lowtech VOl1.

Shotika

Új regisztrált
Sziasztok, gondoltam feltöltöm ide akváriumom képeit, mely drága 2 hetes . Remélem megbirkózok negatív és pozitív kritikákkal egyaránt.:)
Későbbiekben vágyam h Akvarizálással foglalkozzak, akár mellék állásban..de ne ennek fényében nézzétek, hisz minden kezdet nehéz.
Íme az adatok:
HAGEN akvárium világítás 2x24 W T5 (-Osram 865 T5 HO fénycső - 24 W (549 mm))
Tetra EX600 külső szűrő
Noname 50Watt fűtő(csak én nem tudom a nevét:D)

Ennyit a technikáról.

Na a többi:
ADA-Malaya talaj
2db Seiryu kő(2 és 1 kg-s)
Növényzet: Microsorum pteropus 'Narrow'; Valisneria americana var. asiatica; Vallisneria americana (natans);Ludwigia repens 'Rubin'
Tápozás: GA-Macro-Micro+Easy CArbo (naponta)
Halacskák egyenlőre 6 darab Galaxy Razbóra személyében képviselik magukat.

http://kepkezelo.com/images/1fsma1y8mftxu6o5auhj.jpg
http://kepkezelo.com/images/8vili6hiohsvp3u4y279.jpg

Képek az elrendezés bemutatása miatt vannak..minőségük nem a legjobb...hiába a gépem nem szereti a fényviszonyokat a szobámba sehogyan sem.

Köszönöm a Figyelmet:)
 
Szia Shotika!

Kár hogy már befejezted!

Viccet félretéve, van low-tech topik is, de ha szeretnél több hozzászólást nyiss neki naplót (vagy kérd meg az Adminokat, hogy helyezzék át)!

Egyébbként pedig néhány észrevételem szeretném leírni:
- kicsit sok a fény mennyiség CO2 nélkül, ennyi növénynek (persze kérdés mettől-meddig világítasz),
- valamilyen előtéri (alacsony növésű) növényt még ültethetnél,
- a köveket kicsit hárébb vinném, plusz még pár kissebbel kiegészíteném.

További jó kertészkedést!

A.ttila
 
Valóban utólag rájöttem, hogy a naplókhoz kellett volna tenni..célba van előre 1-2 dolog köztük a riccia is...éppen gyűjtök a CO2-re..széép lassan meg is lesz.

(Valószínűleg az egyik fénycsövet kiszerelem amíg nincs CO2 , gondoltam rá..de még nem jutottam el odáig):)

Köszi az észrevételeket ..remélem más szemek is ide vetülnek pár kritikával, hogy minél jobb-szebb legyen az akvárium:)
 
Back
Oldal tetejére