• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Seven Deadly Sins

Te @nebula, nyugtass meg, hogy tényleg a vödörben voltak, mert az ajándék növényektől nem tudtam jól megszámolni, miközben arra koncentráltam, hogy a meleg sörkiflivel ne morzsáljak bele, mert féltem, hogy gyomorrontást kapnak a túl friss pékárútól!;):ROFLMAO::D (Párodnak még egyszer meg szeretném dícsérni az extra aromával tuningolt finom csemegét, nagyon fincsi volt!(y))
Figyu, lehet, hogy ezek nem is császárok, hanem amőbák és osztódással szaporodnak???:woot:
 
Ati, megnyugtatlak, a korábban elvitt kicsikkel szépen bandába álltak, jól megvannak köszönik szépen.
Az látszik, hogy nem egy ívásúak, de ez jó is így.
Egyébként mivel nem nagyon lehet kapni ezekből a kis aranyosokból, érdemes lehet nevelgetni kisebb-nagyobb bandát, majd csak elhordják Tőled.:)
 
Jól beszélsz, akkor amit most nevelek két szép kis altolamprologus compressiceps gold head kasanga-t ( ha jól emlékszek, úgyis szereted, ha latin halnevekkel szórakoztatlak:)), nem ásnak, nem tépik szét a növényeket neked adom és hátha már ici-pici korukban levadásszák a fölös szaporulatot. Ja, és nem nőnek oriásra, nálam a szülők -@attibva -tól vannak- is 6-7 cm-esek csak.
Úgyis egészen pici (félcentis) koruktól szokják a lágyvizet;)
Ilyesmi a kis aranyos:
c53b6ef25a96a1043ab42571b2834149cdb86a31.jpg
 
Utoljára módosított:
Jól beszélsz, akkor amit most nevelek két szép kis altolamprologus compressiceps gold head kasanga-t ( ha jól emlékszek, úgyis szereted, ha latin halnevekkel szórakoztatlak:)), nem ásnak, nem tépik szét a növényeket neked adom és hátha már ici-pici korukban levadásszák a fölös szaporulatot.
Úgyis egészen pici (félcentis) koruktól szokják a lágyvizet;)
nem vagyok egy sügeres fajta :) de azért köszi a felajánlást
 
máj dír kollegák.

a szombati szétszedéskor fel fog szabadulni kb 100 liter növény. tömegre nem merem megtippelni, sok. pontosan még most nem tudom, miből mennyi, így ránézésre, de már most k egy listát, hogy aki szeretne, tudjon készülni, meg nekem jelezni, mi ne menjen a tyúkoknak :)

385th_day_1.jpg


ami biztosan lesz rengeteg:
bolbitis heudelotii - nálam nem volt szép sosem, a friss hajtások szépek, de az öregek feketednek. ettől függetlenül életerős, másnál szép lehet.
microsorium needle - vagy egy kb emberfejnyi, vagy kettőnyi.
anubias nana - ebből is van csomó, vagy 10-15 tő, de a következő scape már csak petite-ket fog tudni befogadni, úgyhogy a nanáknak menni kell
althernanthera reineckii - ez NEM a mini, hanem a normál méretű. a képen a hátsó falnál látható brutál bokor, már kinőtt a vízből is a lámpáig.
saggitaria subulata
heteranthera zosterifolia
hottonia palustris
staurogyne repens
marsilea hirsuta - keveredve monte carloval, de csak az ljánál, a marsilea simán megnyerte a versenyt
ludwigia sp.
riccia fluitans - egy kevés, nem tudom, hogy került hozzám, de már egy maroknyi úszik a fa körül a felszínen
és tenellus.

biztosan lesz még egy-két fajta, pl lehet, hogy ludwigia arcuata is sok lesz nekem, meg a riccardia is, azokból is várható esetleg a piacra valamennyi mennyiség :)

szóval tessék már most jelentkezni, hogy időben tudjak reagálni. megkérem majd @ozzy szaktársat, hogy pestre vigye magával azt, amiért valaki jelentkezik, szóval nem csak fehérvári de pesti átvétel is várható valószínűleg.

ezen kívül még mindig megválnék a hexazonáimtól és a rombusszávosoktól, valamint van egy csomó fekete császárlazac is, a kicsik közt legalább két fiú is van, úgyhogy várható még azokból is bőven szaporulat.

na hajrá, vegye-vigye, csak itt csak most csak önnek!

szombaton szétszedés után teszek fel pontos listát az eladó topicba is.

---------
saggitaria - lehoczky zoltán
 
Utoljára módosított:
máj dír kollegák.

a szombati szétszedéskor fel fog szabadulni kb 100 liter növény. tömegre nem merem megtippelni, sok. pontosan még most nem tudom, miből mennyi, így ránézésre, de már most k egy listát, hogy aki szeretne, tudjon készülni, meg nekem jelezni, mi ne menjen a tyúkoknak :)

385th_day_1.jpg


ami biztosan lesz rengeteg:
bolbitis heudelotii - nálam nem volt szép sosem, a friss hajtások szépek, de az öregek feketednek. ettől függetlenül életerős, másnál szép lehet.
microsorium needle - vagy egy kb emberfejnyi, vagy kettőnyi.
anubias nana - ebből is van csomó, vagy 10-15 tő, de a következő scape már csak petite-ket fog tudni befogadni, úgyhogy a nanáknak menni kell
althernanthera reineckii - ez NEM a mini, hanem a normál méretű. a képen a hátsó falnál látható brutál bokor, már kinőtt a vízből is a lámpáig.
saggitaria subulata
heteranthera zosterifolia
hottonia palustris
staurogyne repens
marsilea hirsuta - keveredve monte carloval, de csak az ljánál, a marsilea simán megnyerte a versenyt
ludwigia sp.
riccia fluitans - egy kevés, nem tudom, hogy került hozzám, de már egy maroknyi úszik a fa körül a felszínen
és tenellus.

biztosan lesz még egy-két fajta, pl lehet, hogy ludwigia arcuata is sok lesz nekem, meg a riccardia is, azokból is várható esetleg a piacra valamennyi mennyiség :)

szóval tessék már most jelentkezni, hogy időben tudjak reagálni. megkérem majd @ozzy szaktársat, hogy pestre vigye magával azt, amiért valaki jelentkezik, szóval nem csak fehérvári de pesti átvétel is várható valószínűleg.

ezen kívül még mindig megválnék a hexazonáimtól és a rombusszávosoktól, valamint van egy csomó fekete császárlazac is, a kicsik közt legalább két fiú is van, úgyhogy várható még azokból is bőven szaporulat.

na hajrá, vegye-vigye, csak itt csak most csak önnek!

szombaton szétszedés után teszek fel pontos listát az eladó topicba is.

---------
saggitaria - lehoczky zoltán

Na ilyen egy igazi Nature Akvárium(y)
 
Te jo eg ez aztan elburjanzott !
Riccia stipis stop,meg anunias ket harom tő,meg esetleg a Marsi mezobol egy keves,de jo leaz a maradek is vasarnap,csak ne a tikok egyek ma meg [emoji38]
Akkor mikor indul a moka vasarnap ?
A fat elhoztam kicsit megsikalgattam mar csak ki kell majd fozni,ja es ez biztos lent marad [emoji6]
 
Te jo eg ez aztan elburjanzott !
Riccia stipis stop,meg anunias ket harom tő,meg esetleg a Marsi mezobol egy keves,de jo leaz a maradek is vasarnap,csak ne a tikok egyek ma meg [emoji38]
Akkor mikor indul a moka vasarnap ?
A fat elhoztam kicsit megsikalgattam mar csak ki kell majd fozni,ja es ez biztos lent marad [emoji6]

köszi:)

vasárnap szerintem nem akarok korán kezdeni, olyan tízkor. lesz ebéd is, úgy készülj, még kitalálom mi lesz a főzt :)

a microsoriumra van már ár is: a teljes bokor legalább tíz bolti adagnyi, úgyhogy kétfele bontva 4-4 ezer forint egy adag.

-------------
szóval eddig

saggitaria összes - lehoczky zoltán
micro needle - a teljes adag fele - adamf77
riccia összes, anubias 2-3, marsilea valamennyi:) - keszalvo
császárlazacok - pecás
 
Back
Oldal tetejére