• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Reggel fel nyolc ota most van 56%-on. De ha kikapcsolom estere 70 fole elkuszik. Foleg ha mostam es ki kell teregetni.
Csak azert tunik fel, mert ez egy kimondottan szaraz lakas volt amikor bekoltoztunk 4,5 eve. Most meg peneszedik az ablak, meg a fal mellette. Az pedig nem trefa.
Mondjuk nekem jó az asztmám miatt, de nálam nem penészedik semmi. Hála Istennek.
Mi lenne, ha vagy a falba, vagy az ablakba szerelnétek egy ventit.
Anno Kovalcsik Géza bácsinál láttam ilyen megoldást. Ő az, akinek köszönhetjük, hogy a nyílméregbékák bekerültek Magyarországra. Hatalmas, és párás tenyészete volt.
 
@ezsolt80 nal jartam ma. Megcsodaltam az anyukajanak keszitett oriasi vivariumat! Tudtam, hogy nagy, de eloben! Hihetetlen! Kaptam is egy csodas novenyket, meghozza egy strawberry begoniat (Saxifraga Stolonifera),amit nyomban beultettem az enyembe egy biztonsagosnak itelt helyre!
Ime:
1654529F-6531-4A90-BB80-0EC557A4F9A0.jpeg
Nagyon szepen koszonom a begoniat es a kellemes beszelgetest es tarlatvezetest is! Az akvariumokat is jol megneztem. Csodas joszagok, amiket meg sosem lattam! Kis dzsungelek!:love: Es azok a tigriskovek! Gyerekkoromban volt ilyen fulbevalom. Mar akkor is szerettem. De igy ahogy egy egesz hegyoldal van kirakva belole!:love:
 
Back
Oldal tetejére