• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

ászkát már néztem mielőtt csináltam a 'viváriumom'. Elég nagyok hogy ne másszanak ki a rácson úgyhogy jöhetnek. (bár a készülő üveg anyámé lesz, szóval kérdéses hogy őt meggyőzöm hogy ászkákat szeretne) :D
Békával az a bajom hogy nem fogok muslicákat tenyészteni. Egyébként inkább a minigyíkok tetszenek ahogy rohangálnak az üvegen. 🦎
 
ászkát már néztem mielőtt csináltam a 'viváriumom'. Elég nagyok hogy ne másszanak ki a rácson úgyhogy jöhetnek. (bár a készülő üveg anyámé lesz, szóval kérdéses hogy őt meggyőzöm hogy ászkákat szeretne) :D
Békával az a bajom hogy nem fogok muslicákat tenyészteni. Egyébként inkább a minigyíkok tetszenek ahogy rohangálnak az üvegen. 🦎
Nem nagyon lathatoak az aszkak. Es nagy takaritok. Ezek meg szepek is. Amugy ugrovillast es torpe tropusi aszkat is lehet. Oket meg annyira sem latni.
 
Sziasztok.
Vegulis az Adelphobates galactonotus Orange csapat is marad. Kaptak egy sajat otthont. Nem olyan nagy mint a masik ketto, de egy ideig meg tutira jo lesz. Egy hasznalt terrkot fertotlenitettem ki. Ezek Kris sajat bekai. O rendezte be az otthonukat....Nagyon tetszettek neki igy itt maradnak. A novenyek meg nem igazan indultak be. Meg csak par hete megy.
IMG_20210116_170438.jpg
IMG_20210116_170418.jpg
 
Sziasztok.
Vegrr kezd kizoldulni a hatter es olyanna valni, mint megalmodtam.
Sajna a letszamcsokkentes ide is elert.
Maradnak a vittik es a kis nyomi bronze blue itt:
IMG_20210207_102457.jpg

Ide koltoztek a galactonotusok, a bronze blue felnottek pedig egy kedves ismeroshoz koltoztek.
IMG_20210207_102445.jpg

A Krise terrkojaba pedig a Santa Isabellek koltoztek be.
IMG_20210207_102546.jpg

?hash=b0c1054d4c86c985ddde8f9ba34bd0ab.jpg
 

Attachments

  • IMG_20210207_102619.jpg
    IMG_20210207_102619.jpg
    473.5 KB · Megtekintések: 2
Back
Oldal tetejére