• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Fűtőkábelt meg fűtőszőnyeget láttam terkós webshopban. Inkább tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
Valaszoltak paran. Futoszalat vagy futolapot ajanlanak, amit az uveg ala kell tenni. Kell kozejuk egy kis szigetelo reteg. Es jo ha all a viz a viva aljaban. Ezek a hirtelen homerseklet valtozas( gondolom a ki-be kapcsolasok miatt, ha nem megy folyamatosan a futo) ellen kellenek, mert az egyik srac igy repesztette el az uveget, hogy ezek nem voltak meg.

Szerk.:Jaaa, igen a fűtőszálat vízbe rakom a félreértések elkerülése végett. Semmiképp az üveg alá, va az üvegre. Kapni hozzá kis tapadókorongot (már amelyikhez nem jár) hogy az üvegtől elemelje
Kozben kaptam helyesbitest.

A masik, aki a melegitos lapot irta o szigeteloreteggel az uveg ala irta.
 
Valaszoltak paran. Futoszalat vagy futolapot ajanlanak, amit az uveg ala kell tenni. Kell kozejuk egy kis szigetelo reteg. Es jo ha all a viz a viva aljaban. Ezek a hirtelen homerseklet valtozas( gondolom a ki-be kapcsolasok miatt, ha nem megy folyamatosan a futo) ellen kellenek, mert az egyik srac igy repesztette el az uveget, hogy ezek nem voltak meg.

Szerk.:Jaaa, igen a fűtőszálat vízbe rakom a félreértések elkerülése végett. Semmiképp az üveg alá, va az üvegre. Kapni hozzá kis tapadókorongot (már amelyikhez nem jár) hogy az üvegtől elemelje
Kozben kaptam helyesbitest.

A masik, aki a melegitos lapot irta o szigeteloreteggel az uveg ala irta.
Akkor jól sejtettem. Köszönöm.
 
Az üveg alatti melegítőlapokkal óvatosan. Ha alul nem tud szellőzni, elolvadhat a fenébe, vagy megégetheti a bútort, amin van. Gekkók alatt használok, a laphoz kapott emelő pöckök semmit se értek, így hungarocellből vágtam egy alátétet, amiből kivágtam a melegítőlap helyét.
Melegítő izzó amúgy nem lenne opció? Vagy nagyon beleszólna a fényminőségbe? :unsure:
 
Az üveg alatti melegítőlapokkal óvatosan. Ha alul nem tud szellőzni, elolvadhat a fenébe, vagy megégetheti a bútort, amin van. Gekkók alatt használok, a laphoz kapott emelő pöckök semmit se értek, így hungarocellből vágtam egy alátétet, amiből kivágtam a melegítőlap helyét.
Melegítő izzó amúgy nem lenne opció? Vagy nagyon beleszólna a fényminőségbe? :unsure:
Koszi @Meskó. Ez a hungarocelles megoldas nagyon jo. Az izzo nekem is eszembe jutott, ott a viva merete a mervado. A fenyminosegbe nem hiszem hogy nagyon beleszolna.
 
Sziasztok.
Kepzeljetek, mar nem emlekszem pontosan mikor...beraktam ket vittatus ebihalat a viva kis tavaba. Aztan kimasztak valamikor, mert nem voltak mar a vizben. Mondom sose latom oket tobbe.
Erre ma hazajottem es mindketto ott figyelt kis beka alakban. Csak az egyiket sikerult megorokitenem. Remelem megnonek, mert jo kondiban levonek tuntek es epp vadaszgattak.
20200220_182409.jpg
 
Back
Oldal tetejére