• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Lassan kéne már végre egy nagyobb terkó!:LOL:
Nem is tudom, melyik tetszik jobban: a növények vagy a békák?
Mindkettő!:love:
 
Legutóbb megkaptam valakitől, hogy idegesítő az állandó cseszegetésem, de ilyen vagyok, kíváncsi bogáncs, bocsi előre is, ha a Te idegeidre is rámentem már.
Szóval, a vasárnapi TP-n körbenéztek újabb béka és növényfajták után kutatva vagy egyelőre elég ennyi?
 
Legutóbb megkaptam valakitől, hogy idegesítő az állandó cseszegetésem, de ilyen vagyok, kíváncsi bogáncs, bocsi előre is, ha a Te idegeidre is rámentem már.
Szóval, a vasárnapi TP-n körbenéztek újabb béka és növényfajták után kutatva vagy egyelőre elég ennyi?
Draga Csilla! Te es a cseszegetes? Egy lapon sem emlitheto.
Szerintem nincs olyan aki ne imadna!:love:
Nincs most terraplaza, pihi van. Eleg lesz penzkoltesnek a szurocsere is.
 
Legutóbb megkaptam valakitől, hogy idegesítő az állandó cseszegetésem, de ilyen vagyok, kíváncsi bogáncs, bocsi előre is, ha a Te idegeidre is rámentem már.
Szóval, a vasárnapi TP-n körbenéztek újabb béka és növényfajták után kutatva vagy egyelőre elég ennyi?
Aki ilyet mond/ír Rólad, annak fogalma sincs, ki is @star67 .
Így szeretlek, amilyen vagy, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. :love:
 
Draga Csilla! Te es a cseszegetes? Egy lapon sem emlitheto.
Szerintem nincs olyan aki ne imadna!:love:
Nincs most terraplaza, pihi van. Eleg lesz penzkoltesnek a szurocsere is.
Igaz, ha eredményesen szaporodnak majd a brekik, akkor csereberélhettek is!
Mintha írta volna valaki, hogy nagyobb szűrőhöz nagyobb üveg dukál!😂
 
Társa is van, lesznek majd ebből is csemeték?😛
Simán. ;)
"Minden gekkó nőstény, szűznemzéssel (link)szaporodnak. Egyedül nem szaporodik, legalább két gekkó kell a szaporodáshoz, hogy kergetőzzenek, és a párzást így imitálva indul meg a tojás képződés. A tojásokkal semmi gond nincs, felragasztják a terrárium tetejére, vagy tárgyakra. A tojások maguktól kikelnek. Egyszer csak apró kis gekkók lesznek a terráriumban. 🙂 A gekkókkal nem kell külön foglalkozni, az a táplálék amit a békáknak adunk, az nekik is megfelel."
 
Back
Oldal tetejére