• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Sziasztok.
Itt is minden rendben. Lathatatlanul telnek a hetkoznapok. Szedtunk ma egy keves tolgylevelet, amit alapos fozes es sutes, szaritas utan behelyeztem a kb. tenyernyi ures teruletre. 😂
Minden burjanzik. Idonkent topolok :D. Itt is megy, mint az akiban.
20191013_181748.jpg
A gyerekneveldebol elkulonito lett. Az egyik kekseg fiucska meg mindig sovanyka. Nem tudom hogy a masik gyepalta e le mert azt nem lattam, de elkulonitettem. Ott most telezabalhatja magat.
20191013_181629.jpg
Ez itt a kulon keco.
 
Sziasztok.
Atvarialtuk kicsit az ajtokat. Atkerultek az uvegek a kulso sinbe( meg jo, hogy ket garnitura ajtaja van). Igy kozeprol eltunt az a csunya szivacsdarab. Az oreg, halodo bromcsikbol egyet kidobtam. Leszedtem a sarjakat es a hatfalra tuztem.. csupasz a hatfal. Lehet, hogy ujra megprobalom a ficus pumillat, mert a tripartita nem akarja befutni 😂 . A joszagok jol vannak.
A28721A7-59EB-4F37-BB44-189850029864.jpeg
4204EA32-BDD4-43CA-B6CA-898EA944F0B7.jpeg

folyamatosan peteznek. Remelem ezekbol lesz is valami.
90C0A1A6-271D-4B2E-8FB2-3CF828D8EAAC.jpeg
Az elkulonitoben a srac jol van, mintha szedett volna mar magara.
 
Sajnos az elkulonitett beka elpusztult. Egy ideig bizakodo voltam, mert elkezdett enni, aztan holtan talaltam.
A nagyban jol vannak a tobbiek. Vettem meg egy par fele vitamint par hete. Azt gondoltam a petek megromlasa talan a rossz vitaminozas miatt volt. Es talan jol gondoltam mert azota lett sok elo pete.
20191030_165948.jpg
Itt van egy ki bujocska.
20191103_194820.jpg
Es meggombasodtunk. 🤣
20191103_194723.jpg
 
Ficus pumilláról lebeszélnélek, az is valami iszonyat invazív faj, el fog nyomni mindent vagy pedig nem győzöd majd ritkítani, tépkedni... :(

(Nekem is "csupasz" a hátfal, folyamatosan agyalok rajta mit lehetne ráfuttatni, de nem jutottam dűlőre még... Kislevelű tillandsia usneoidest raktam ide-oda, az ápol és eltakar, de azért nem az igazi...)
 
Ficus pumilláról lebeszélnélek, az is valami iszonyat invazív faj, el fog nyomni mindent vagy pedig nem győzöd majd ritkítani, tépkedni... :(

(Nekem is "csupasz" a hátfal, folyamatosan agyalok rajta mit lehetne ráfuttatni, de nem jutottam dűlőre még... Kislevelű tillandsia usneoidest raktam ide-oda, az ápol és eltakar, de azért nem az igazi...)
Az elozo adagot sikerult kiirtanom, igy remelem, hogy ez mindent beno. Inkabb irtom majd, de semmi nem marad meg a hatfalon. Tripartita is leomlik. Egyeb tul lassu.
 
Back
Oldal tetejére