• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Mekkora ez a terkó,és mennyi,milyen fényed van rá?
Nagyon szép lett!
1004050 -es a terrko. Kb. 17000 lumen vilagit felette dimmelve. 6 sor feher 6500K es ket sor voros.
Koszonom a dicseretet!😘
 
Utoljára módosított:
Most fedeztem fel ezt a naplót. Szuper a terrárium, nagyon ügyes vagy.
Ez ugyan nem mai bejegyzés, de új olvasó vagyok:

Te milyen türelmes vagy, hogy kézzel löködöd a lapátokat :)
Koszonom. Orulok, hogy tetszik.😘
Szerintem Te nagyon is tisztaban vagy vele, hogy ezek a hobbik mennyi turelmet igenyelnek. Mi az a napi ketszer fel ora porgetes...;)
 
Sziasztok.
Kepzeljetek. Az elso probalkozasok ami a kisbeka nevelest illeti kudarcba fulladtak. A maradek hat ebihalat ket honapja bedobtam egy kozos furdobe, lesz ami lesz alapon. Es lassanak csodat mar harman kimasztak! Nagyon szurkoljatok, hogy megmaradjanak. Egyenlore ugy tunik esznek, mert szep koverek.:love:78031
Olyan cukik! Meg kell oket zabalni!
 
Sziasztok.

Talajszinten tortent egy kis valtozas. Felfrissitettem a Lonely Carmona novenyeibol az aljzatot. A pafrany valahogy nem illett a kepbe igy az elkoltozott. Ritkitottam oldalt is es a hatfalon is. De meg igy is elbujnak a kis rohadekok. :ROFLMAO:78945
78946
A picik jol fejlodnek, lassan nonek. David kesziti nehanyuk uj lakhelyet. Remeljuk sikerul meg ujakat felnevelnem, mert nagyon jo moka! Izgalmas nezni a fejlodesuket. Nem gondoltam, hogy ilyen hosszu folyamat. Sajna mostanaban nem igazan marad a petekbol semmi. Megromlanak valamitol. De nem adom fel.
 
És mi újság a gekkócskákkal? Ott nincs szaporulat?:oops:
Bár ebben az ősdzsungelben lehetnek már többen is jól elrejtőzve!;)
 
És mi újság a gekkócskákkal? Ott nincs szaporulat?:oops:
Bár ebben az ősdzsungelben lehetnek már többen is jól elrejtőzve!;)
Hat barmi lehet. Bar azt irjak, hogy ok majd az uvegre tapasztjak a tojasokat. Es olyat meg nem lattam...Mondjuk sokszor elgonodolkodom, hogy megvannak e egyaltalan, de aztan van, hogy egyszerre latom oket. Sajna altalaban a terrko ket szeleben. Szerintem nem kedvelik egymast, ugy pedig meg nekik is nehez a tojasrakas. :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére