• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Na, azóta is hibátlanul működik az iker kecó? A brekik meghálálták már a sok fáradozásod, hogy ilyen fantasztikus otthont varázsoltál nekik?
 
Na, azóta is hibátlanul működik az iker kecó? A brekik meghálálták már a sok fáradozásod, hogy ilyen fantasztikus otthont varázsoltál nekik?
A keksegek meg be vannak tojva, de majd jobb lesz ha elburjanzik a novenyzet.
A vittiket nem lehet zavarba hozni. Bar a gyerekgyartasba meg nem kezdtek bele. Es dallam is csak koszan van. Remelem hamar beszoknak.
IMG_20200905_145400.jpg
 
Karácsonymohát neki... az mindent benő nálam.
Páfrányok submers-ek voltak mikor bekerültek? Lehet hogy talajszinten kéne átnevelni emers-re, ahogy látom ott jobb a párahelyzet, meg a lámpa sem pirítja őket annyira.
Viszont nem hittem volna hogy anubias-ok és buce-k így fogják bírni.
 
Karácsonymohát neki... az mindent benő nálam.
Páfrányok submers-ek voltak mikor bekerültek? Lehet hogy talajszinten kéne átnevelni emers-re, ahogy látom ott jobb a párahelyzet, meg a lámpa sem pirítja őket annyira.
Viszont nem hittem volna hogy anubias-ok és buce-k így fogják bírni.
Karacsonnyal probalkozom.
A hatter egyenlore tenyleg nagyon szaraz, de oda ugyis fel szeretnem guttatni a ficust.
A pafranyok submersek voltak, biztosan azert senyvednek. Tiszta szerencse, hogy ez ilyen raeros hobbi. Potolhatom oket emersre. Most ennyi tellett tolem.
A bucekon, anubiasokon en is meglepodtem. A to korul jol vannak.
 
Utoljára módosított:
Lehet bem aktuális de a párnafűvel kapcsolatos tapasztalatodra lennèk kíváncsi.
Pl.
Mennyire nyirja ki a pangó víz?
 
Lehet bem aktuális de a párnafűvel kapcsolatos tapasztalatodra lennèk kíváncsi.
Pl.
Mennyire nyirja ki a pangó víz?
Hat a pango vizrol nincs tapasztalatom. Mindig nedves a talaj, de nem pang. Amugy szerintem elpusztithatatlan.
Amugy nagyjabol barhol elvagod kigyokerezik.
 
Back
Oldal tetejére