• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Itt csendesen zajlik az elet...illetve dehogyis. A vittatus pasinak be sem all a szaja! Amint kukkon a nap, o danolaszik!
Lassan koltozo meretuek az elso 10-es gyerekek, franya virus...a vegen nevelhetem fel oket. :ROFLMAO:

20200321_171649.jpg
A kicsik kezdenek muslicazni
20200321_171715.jpg
Hu de jo tragya ez a kep!😂
 
Szuperek ezek a kíváncsi pillantások, hogy ez a csaj meg mit keres itt? Hol van Kristófunk?
Na, a brekiket is el tudnám nézegeteni órákon ott. Egyszer már tényleg meglátogatlak és ígérem, nem fogom közvetíteni a látottakat, mint Balázs az etetést.:ROFLMAO:
A broméliáid pedig lélegzetállítóak!🤗
 
Szuperek ezek a kíváncsi pillantások, hogy ez a csaj meg mit keres itt? Hol van Kristófunk?
Na, a brekiket is el tudnám nézegeteni órákon ott. Egyszer már tényleg meglátogatlak és ígérem, nem fogom közvetíteni a látottakat, mint Balázs az etetést.:ROFLMAO:
A broméliáid pedig lélegzetállítóak!🤗
Kristof epp a kavejat itta, de azert instrualt:
"Ne ne neeee, ne kapkodj! Csak szep lassan, nyugodtan!"
Gondolhatod, meglattam milyen szepen falatoznak...es azonnal mindent meg akartam orokiteni! 😂 Majd ki esett a telefon a kezembol.

Gyere csak barmikor, mar mondtam parszor. ;)
 
A második videón épp kezdett kuruttyolni az egyik, amikor megszakadt a felvétel.:cry:
A kicsinyeik már átköltöztek új gazdihoz?
 
Back
Oldal tetejére