• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Segítsetek legózni!

  • Téma indító Deleted member 3250
  • Esemény kezdete
D

Deleted member 3250

Vendég
Sziasztok, bocsánat a rövid szövegért, de sietek :)

Naszóval, röviden: Újraindítom az aksimat, és épp a legózó résznél tartok. És gondoltam megkérdezném, hogy ti hogy, mit raknátok , hova.

Első próba:
2013-03-02+18.50.55.jpg

Ilyen szétnyíló formát szeretnék, ellentétben az előzővel. A növények ugyan azok, hátul eleocharis , elől HC közép japan.:happy:

Köszönöm
 
" hogy ti hogy, mit raknátok , hova." -ez egy kicsit kusza lett, de remélem a lényeg lejön.
 
Szia, Egyet értek talachi-val, abban, hogy középre tedd, ha sziget elrendezést csinálsz. Egy észrevételem ezenfelül, hogy a szélső kő ne legyen magasabb, mint a középen lévő "2." kő. Én úgy csinálnám, hogy az egyik középső kő, mondjuk a bal oldali a legmagasabb, aztán a mellette lévő jobbra néző a második legmagasabb. A többi ennél alacsonyabban legyen. Magyarul: a bal szélső kövön változtass xD és kicsit húzd feljebb a jobbra néző követ középen.
Bocsánat, március 2. ...
 
Sziasztok' újraindítanám az akimat 7 év óta először :) Köves elrendezést választanék, elsőre így sikerült a legózás! Ha lennének javaslataitok, szívesen fogadnék párat. Az aki 130x50x50-es.
DSCF2401Rajz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSCF2401Rajz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Sziasztok' újraindítanám az akimat 7 év óta először :) Köves elrendezést választanék, elsőre így sikerült a legózás! Ha lennének javaslataitok, szívesen fogadnék párat. Az aki 130x50x50-es.

Derekas méretű! Csak ilyen "furcsa" perspektívával nehéz mondani róla bármit...
 
Ok, tudom,elnézést a képért! Az akváriumomat még nem szedtem szét, de már a köveket rakosgatnám, hátha valami kialakulna! Összehozom megint, normálisabb körülmények között.
 
Ha a fejsze nem képezi a scape részét, alakul a molekula, mivel elég nagy méretű az aki, több követ is simán elbírna. Az elképzelés egyébként jó
 
Köszönöm, amúgy nagyon nehezek ezek a kövek, nemtudom merjek e bele tenni még?


Tehetsz bele, csak ne közvetlen az üvegre rakd őket, legalább is a szikla méretűeket, hungarocell-t pakolj alá, hogy egyenletesen el tudd oszlatni a súlyt. Viszont ha egy aki méretű kartondobozból megcsinálod a "valósághű" másolatot, a talajt meg homokkal helyettesíted, könnyebben tudunk véleményt mondani, így nehezen kivehetőek az arányok stbb.
 
Ok, köszi a tanácsot! Hamarosan lesz valósághű másolat!
Szia!
Javaslom a kartondobozból összeállított papírakváriumot :D
Nekem sokat segített a legózásban már szinte túl is legóztam magam,aztán mikor oda kerültem hogy élesben rakom 5 perc alatt kész voltam a kinézettel,ezen Én is meglepődtem :rolleyes:
Várjuk a képeket!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére