• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Segítség valaki eszi az Alternanthera Reinicki minit!!

Érdekes, hogy van az akiban egy másik Alternanthera faj is, viszont az nem mutat ilyen tüneteket.
Ha akarsz látni beteg reineckii minit, nézd meg az enyémet :D szerintem nálad nagyjából jól néznek ki, ahogy a többiek is írják.
Amennyiben beteg, az amanok minden növényt felfalnak :) Nálam 5 tő ARM van rá sem néznek az amanok XD
Egyébként ezt én is így tudom, amíg egészséges volt nálam minden, nem ették.... utána meg... Jól ki van találva a természet, na :)
Biztos, hogy van olyan állat ami egészséges növényt fogyaszt, de a felsoroltak nem hinném.
 

Attachments

  • IMG_20210513_121859.jpg
    IMG_20210513_121859.jpg
    227 KB · Megtekintések: 26
Ha akarsz látni beteg reineckii minit, nézd meg az enyémet :D szerintem nálad nagyjából jól néznek ki, ahogy a többiek is írják.

Egyébként ezt én is így tudom, amíg egészséges volt nálam minden, nem ették.... utána meg... Jól ki van találva a természet, na :)
Biztos, hogy van olyan állat ami egészséges növényt fogyaszt, de a felsoroltak nem hinném.
Bizonyosra vehető, hogy az egészséges növény jóval nehezebben emészthető az erősebb rostok, és a több táp,-esetleg méreganyag miatt, mint a legyengült. Ezt jól tudják ezek az "okos" kis lények, és az ilyen gyengét, élelmezési céljaikra felhasználják. :)
 
Back
Oldal tetejére