• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Az előző kérésem még mindig fennáll szeretném azt a képet látni az üres kocka helyén,habár így hamar megtalálom a naplóm.
Remélem a nyuszi meghozza.
Vagy valaki megelőzi.Köszönet érte .

Sziasztok.
 
Az előző kérésem még mindig fennáll szeretném azt a képet látni az üres kocka helyén,habár így hamar megtalálom a naplóm.
Remélem a nyuszi meghozza.
Vagy valaki megelőzi.Köszönet érte .

Sziasztok.

Kérlek linkeld be a naplód, hogy ne kelljen már bogarászni a sok napló között. Így nekünk is gyorsabban menne :)
És a sorozatszám helyett is egy linket kérek a képhez.
 
FONTOS!!!!!

A flickr kép beszúrás megváltozott! Az új módszer a következő.

1. Katt a képre.
2. Jobb sávon katt a kis nyilas kocka ikonra
3. Méret kiválaszt. Pl 1024 vagy 1200 pixel
4. Katt a rajzszög ikonra
5. kód kimásol és bemásol ide a szerkesztőbe

 
FONTOS!!!!!

A flickr kép beszúrás megváltozott! Az új módszer a következő.

1. Katt a képre.
2. Jobb sávon katt a kis nyilas kocka ikonra
3. Méret kiválaszt. Pl 1024 vagy 1200 pixel
4. Katt a rajzszög ikonra
5. kód kimásol és bemásol ide a szerkesztőbe

Próbálom végigcsinálni -első képemet illeszteném be, "kicsit" bénázgatok még...- az általad leírt lépéseket, de a kép méretének kiválasztásakor (nálam 800x600 lenne) az ablakban nem jelenik meg a kis rajzszög.
Segíts, mit csinálok rosszul.
Köszönöm
 
14125412262_1d04a021a4_b.jpg

ÖSSZEJÖTT:)
 
Sziasztok,

!!! Nagyon fontos változás jön a FlickR-rel kapcsolatban !!!!

"Június 30. után nem fogsz tudni bejelentkezni a fiókodba a Google vagy a Facebook segítségével.

A Flickr képmegosztó szolgáltatás már az év elején pedzegette, hogy csökkenteni szeretné a Googletől vagy a Facebooktól való függőségét. A Yahoo úgy tűnik, nem viccelt, ugyanis most e-mailben tájékoztatta a felhasználóit, hogy júliustól senki nem tud majd bejelentkezni az alkalmazásba a Google- vagy Facebook azonosítójával.
A Flickr-felhasználóknak létre kell hozniuk a Yahoon egy fiókot, ha továbbra is akarják használni a szolgáltatást"
 
Sziasztok,végigolvastam a flickr-es hozzászólásokat ,de az Istenért nem akar összejönni a bemásolás.Nekem uj regisztráció után ilyen a felület.Megvan a bbcode ,de bemásolás után nem jelenik meg a kép.Az egész kódot be kell másolni vagy csak egy részét????:mad::banghead::banghead:
szerk:még azt a fotót sem tudom megmutatni amilyen a felületem:facepalm:
 
Sziasztok,végigolvastam a flickr-es hozzászólásokat ,de az Istenért nem akar összejönni a bemásolás.Nekem uj regisztráció után ilyen a felület.Megvan a bbcode ,de bemásolás után nem jelenik meg a kép.Az egész kódot be kell másolni vagy csak egy részét????:mad::banghead::banghead:
szerk:még azt a fotót sem tudom megmutatni amilyen a felületem:facepalm:
Arra használd a kephost.com-ot
flickr-en a kepedet menyitva jobboldalt lent van harom ikon, a kozepsore ami egy jobbra mutato nyil egy kis ablak feljon, ott a bbcode szovegre klikkolj, meret valasztas es a szoveget kijelolve azt ide bemasolod, mintha szoveget irnal. (egybol nem fog megjelenni, csak a post-olas utan. De utana szekesztheted, ha valami nem jo)
 
Láma kérdésem lenne: a naplómhoz tartozó kis piktogramot hol tudom megváltoztatni? Elnézést, kerestem mindenhol, de nem találtam meg a hozzászólások között.
Köszönöm a segítséget.
 
Back
Oldal tetejére