• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Picasa oldalról hogy tudom berakni a képet az aláírásomba? Ha csak simán bemásolom akkor bazi nagy :( mekkora méretre szokás lekicsinyíteni ? Automatán meg lehet oldani vagy nekem kéne megszerkeszteni? A naplómnak is szeretnék adni egy képet .

Sajna alairashoz szerkeszteni kell
 
Ezt most csak modik tudjak beallitani mert a topik elso bejegyzeset kell szerkeszteni hozza
Köszi Viktor,már kértem moderátorokat hogy a naplók utolsó totál képét beraknák e nekem kezdőképnek,de eddig még nem történt meg na de bizakodom.Köszi a választ ;),napsütéses szép napot :)
 
FONTOS!!!!!

A flickr kép beszúrás megváltozott! Az új módszer a következő.

1. Katt a képre.
2. Jobb sávon katt a kis nyilas kocka ikonra
3. Méret kiválaszt. Pl 1024 vagy 1200 pixel
4. Katt a rajzszög ikonra
5. kód kimásol és bemásol ide a szerkesztőbe


És ahogy látom az új felület miatt már nem lehet közvetlen fotó linket beszúrni.
A kép útvonala a fotó galériára mutat. Tehát a fotó link és kis fotó ikonnal beszúrás már nem megy.

Csak a fent leírt módszer működik fotó beágyazásra flickr-ről!
 
És ahogy látom az új felület miatt már nem lehet közvetlen fotó linket beszúrni.
A kép útvonala a fotó galériára mutat. Tehát a fotó link és kis fotó ikonnal beszúrás már nem megy.

Csak a fent leírt módszer működik fotó beágyazásra flickr-ről!

Megmaradtak a régi méretezések is pl. ez is:

13456266384_c35ce7c1b7_q.jpg
 
És ahogy látom az új felület miatt már nem lehet közvetlen fotó linket beszúrni.
A kép útvonala a fotó galériára mutat. Tehát a fotó link és kis fotó ikonnal beszúrás már nem megy.

Csak a fent leírt módszer működik fotó beágyazásra flickr-ről!

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy változott a képbeszúrás technikája. Mindent igy csinálok ahogy itt le van irva, de akkor is a linket viszi át és nem a képet. A végén ugye Ctrl+C és Ctrl+V- vel másoljátok át?
 
Share ikon, majd a kis tű, ki kell választani a megfelelő méretet, majd a kódból kiválasztani csak az [ img ] itt a kép linkje.jpg [/ img] tag-ek közti részt:

13533572075_b2653ec078.jpg


@viktorlantos nem lehet megoldani, hogy embeded kódot engedjen belinkelni közvetlenül és ne a képet, mert a HTML kód beszúrásával nem megy sajna :(
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Most vettem észre, hogy változott a képbeszúrás technikája. Mindent igy csinálok ahogy itt le van irva, de akkor is a linket viszi át és nem a képet. A végén ugye Ctrl+C és Ctrl+V- vel másoljátok át?

FONTOS!!! Csak bemásolod a kódot. Nem kell kép ikonra kattintani itt a szerkesztőben!
A kód tartalmazza azokat az adatokat ami a szerkesztőnek kell.

De szerkesztés közben valóban nem fogod látni a fotókat csak elküldés után.
 
Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni!
Az avataromba szeretnék egy képet illeszteni, de 116 px X 116 px méretű. Hogyan tudom a megengedett max 100 px X 100 px méretűre csökkenteni???
...a segítséget mint mindig most is előre köszönöm
...aki holtig tanul
Szia,
szerintem úgy van megcsinálva, hogy automatikusan, átméretezve illeszti be a kiválasztott képet, ha az nagyobb, de arányos, akkor kicsinyít, ha az arány más, akkor vág. :) Olykor a lényeget...:devil:
Egyébként, bármelyik képszerkesztő programmal könnyedén megoldható, mindet nem írnám le..., de példaként leírom egy ingyenes, és sok mindenre hasznosan alkalmazható programmal hogy kell. A sw neve Irfan View, innen (is) letölthető IrfanView - Official Homepage - one of the most popular viewers worldwide. (Pluinokat is tudsz hozzá tölteni, valamint nyelveket, így a magyart is (alapból ha jól tudom angol és német van benne). Ha letöltötted (vagy már a gépeden van), csak néhány lépés az egész.
Megnyitod a képet a programmal >> menüből kiválasztod, hogy 'Kép' >> 'Méretváltoztatás', és a megjelenő ablakban látod az aktuális értékeket, illetve be tudod állítani, hogy hogy mit szeretnél, ebben az esetben 'Új méret' (itt választhatsz, hogy pixel, cm, vagy inch legyen-e, esetleg %-os érték). Ha bejelölöd az arányos négyzetet, akkor a képarány nem fog változni, ha nem, akkor torz lehet az eredmény. >> Ha megvan a kívánt beállítás, akkor 'OK' gomb. Ekkor még csak a változtatás van meg, de nincs elmentve. Menü 'Fájl' pontja >> mentés, vagy mentés másként. És kész. Tudsz csoportos konverziót is csinálni vele, néhány + opciót kell csak megadni.
Ha nem volt érthető, szívesen pontosítok.
Üdv!
 
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget én is kérnék ha lehet!? :)
A naplómnak szeretnék egy képet.
Azt olvastam, hogy a témában az első feltöltött kép lesz a naplóm képe is, de mivel az első képek feltöltése nem sikerült...ezért ez nem jött össze.
Please help me! :)
Köszi
 
Sziasztok
Szeretnék megkérni egy Moderátor hogy a naplómban szereplő 7746-001 képet napló képpé varázsolná.
Előre is köszönöm bárkinek aki megteszi.
 
Back
Oldal tetejére