• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Segítség a képek beillesztéséhez

Nem tudok youtube videót beilleszteni! Help!

Vagy csak az üzenet elküldése után látszik, a szerkesztőben nem?

Eddig mindig ment, mit rontok el??
 
Nem tudok youtube videót beilleszteni! Help!

Vagy csak az üzenet elküldése után látszik, a szerkesztőben nem?

Eddig mindig ment, mit rontok el??

Ahogy mondod kedves kollega. Csak elmentés után jelenik meg..

VIdeó beillesztés. Youtube share link. Itt a film ikon bemásol a link és miután elmentetted a hozzászólást megjelenik a vidi.
 
Ahogy mondod kedves kollega. Csak elmentés után jelenik meg..

VIdeó beillesztés. Youtube share link. Itt a film ikon bemásol a link és miután elmentetted a hozzászólást megjelenik a vidi.

OK! Köszi!

Azt hittem a vidi is látszik mint a képek! Akkor no problem!:)
 
Egy kis segítség fotó beillesztéshez Flickr oldalról.
Erre tudok egy másik megoldást is. Nem mindegyik képnél működik, de a legtöbbnél azért bejön. A probléma ugyebár ott van, hogy a Flickr úgy védi a szerzői jogot, hogy letiltja a jobb klikket, így az elmentés és a kép megjelenítése funkció nem elérhető. Amikor jobb klikket nyomsz, akkor ez jelenik meg:

This photo is
spaceout.gif
All Rights Reserved
View all sizes: Medium 500Medium 640Large


Ha ezután az alsó sorban látható méretekre kattintasz, a megjelenő kép már egyáltalán nem védett, sima jobb klikk-kép megjelenítése után kimásolható a cím és beilleszthető a fórumba.
Tadamm:
6165259697_4de12eb3be.jpg

Vannak olyan képek, ahol a felhasználó minden szörnyűséget beikszelt, nehogy véletlenül letöltse valaki, ezeknél nem működik a fenti módszer. Ebben az esetben némileg bonyolultabb hozzáférni a képekhez, az én megoldásom talán már nem ideális, de azért nem is olyan szörnyen bonyolult. Ilyenkor a böngésző "Fájl" menüpontjában egyszerűen ki kell választani az oldal lementése funkciót. A lementett oldalhoz létrejön egy mappa, amiben ott fog vigyorogni a kérdéses kép .jpg formátumban. Ezt fel kell tölteni megint valahová, hogy beilleszthető legyen, szóval messze nem ideális megoldás, meg szerzői jogi értelemben sem feddhetetlen.
 
Szia!


Köszi, de azzal a gombbal csak magába a hozzászólásba tudok képet tenni, de nekem nem ez a problémám. Lehet rosszul fejeztem ki magam. Szóval a problémám a következő:
1, Katt ide
2, Mindenkinek van ilyen kis thumbnail kép a témához vagy micsoda. Nekem meg nincs (lásd: Office Cube). Amikor a témát nyitottam, akkor lehetett megadni egy URL-t ahonnan ezt a képecskét veszi. Én ott rossz URL-t adtam meg

Laci
 
Nem fejezted rosszul ki magad,én nem olvasok.Csak a kép beillesztés topikban van,ezért autómat. erre asszociálok.
Nem tudom,miért nem jelenik meg,pedig jó helyen van,a hsz előtt.Próbáld még egyszer újra feltenni.Vagy az is lehet,
hogy nem középen van a kép ,ezért nem jelenik meg.
 
Én értem mit szeretnél. A témában az első képet fogja kirakni a téma képének. Szerkeszd z első hozzászólásod úgy, hogy a kép legyen az első. Remélem erre gondoltál.
 
Köszi az újabb tanácsokat.Így sem működik :( Próbáltam berakni a képet 2x is, középre rendezni. Nem akarja az igazságot. Lassan nyithatok egy külön naplót a fórumhasználattal kapcsolatos "bénázásomról" :) (ide már többet írok, mint az office cube naplómba). Szerintem a téma képét más URL-ről veszi. Erre azért gyanakszom, mert amikor készítettem a témát, akkor még a Picasan nem tettem publikussá a képeket és úgy másoltam be az URL-t a téma képének... Sztem a publikus és nem publikus képeknek más a linkje.
 
Próbáld meg,hogy lejjebb 'nyomod' a "Sziasztok!" szót,úgy,hogy ne legyen egy vonalban a képpel.
Akár kettővel lejjebb is.
 
nem megy így sem :cry: (De azért itt közben nézegetem a "tányéros" akid Mária, ha tudod, hogy melyikre gondolok ;) Mivel a megfelelő tányért használtad, így jó helyezést fogsz elérni meglásd.)
 
Sziasztok!

Viktor vagy valamelyik fórumadmin tud segíteni? Vagy törölni kellene a témát és indítsam újra?
Köszönöm
 
Sziasztok!

Már egy ideje kínlódok a képek beillesztésével.Szeretném a flick-r ről beilleszteni a képeket a naplómba, de mindig csak egy kis négyzet és benne egy piros x jelenik meg, pedig úgy csinálom ahogy a leírásban van.
pl.:
8067162962
 
A leírás még a régi fórumhoz készült, azóta nem frissítettük. Most a hozzászólást amikor írod, látsz egy kis ikonsorozatot, többek közt egy kis fácskát. Arra rákattintasz, és a fenti leírás szerinti linket beilleszted, majd rányomsz az Insert gombra. A link végén MINDIG képfájlformátum legyen. Pl.: .jpg, .bmp, stb.
 
Sziasztok!

Hogyan lehet a beillesztett kép nagyságát befojásolni? Akárhogy is méretezem a fotót (650-2500 szélesség) mindíg csak egy igen kicsi bélyegkép jelenik meg...
 
Back
Oldal tetejére