• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Ezt nemrég találtam Jurijs videói között.
Mennyire jó lenne, ha pl.versenyfotózás előtt ilyen valódi szakértő segítséggel lehetne még jobbá tenni az akváriumunkat!

Tényleg jó lenne, de inkább ne tudd meg hogy egy ilyen "Profi" emberkének mennyiért vehetök igénybe az ugymond tudása, tapasztalata, szolgáltatásként!!! ugye @kuchi :LOL:

SMAdrián

Legenda
Nos mivel a tegnap jöttem vissza vidékről, hoztam egy pár fa darabot. Van köztük ami már 2 éve áznak, nem is vízbe, inkább mocsárba. A ball oldali fa, van akinek már ismerős, az volt a „The Spider”-nek, vagy ahogy mások nevezték el puli (igaz Csilla), a fő eleme, csak most más szögből látható.

Mivel a elképzelt scape nem jött össze, anyag(nem pénz, hanem kő) hiány miatt, hétvégén támadt egy másik elképzelés. Remélem ezt gyorsabban végre hajtom, mert ha nem, és tovább húzom a időt, támad egy másik elképzelés.

Ma miután hazaértem a melóból, elkezdtem egy kicsit legózni.

Idáig jutottam :
IMG_20200224_214841.jpg

SMAdrián

Legenda
Nos mivel a tegnap jöttem vissza vidékről, hoztam egy pár fa darabot. Van köztük ami már 2 éve áznak, nem is vízbe, inkább mocsárba. A ball oldali fa, van akinek már ismerős, az volt a „The Spider”-nek, vagy ahogy mások nevezték el puli (igaz Csilla), a fő eleme, csak most más szögből látható.

Mivel a elképzelt scape nem jött össze, anyag(nem pénz, hanem kő) hiány miatt, hétvégén támadt egy másik elképzelés. Remélem ezt gyorsabban végre hajtom, mert ha nem, és tovább húzom a időt, támad egy másik elképzelés.

Ma miután hazaértem a melóból, elkezdtem egy kicsit legózni.

Idáig jutottam :
View attachment 88065
1.Kérdés! azért is kérdés , mert még soha nem használtam, és most ki akarom próbálni. Eddig virágföldet, vagy erdei földet használtam.

Mit ajánlatok, táptalajnak?

2. Kérdés! Elől, pirossal jelölve, homok legyen, vagy talaj.
IMG_20200224_214842.jpg
Én homok felé hajlok.
Szerk. Na meg a háttér. Maradjon opál fólia, vagy legyen matt fekete?

Utoljára módosított:

Coller

Főkertész
2. Kérdés! Elől, pirossal jelölve, homok legyen, vagy talaj.
View attachment 88085
Én homok felé hajlok.
+1 a homoknak. Szerintem szebb, és ha nagyon kell, abban is megél bármi - pont talán te írtad, hogy nálad is nőtt benne a parvula :)

A kövek milyen kövek? Egy részük olyan, mint amiket a Dunánál szedegettem.
Én vékonyabb fákat a kövekre futatva itt el tudnék még képzelni. Főként a jobb oldalon.

SMAdrián

Legenda
A kövek milyen kövek? Egy részük olyan, mint amiket a Dunánál szedegettem.
Bazalt kövek, ami már agyon vannak sósavazva (30%).

Én vékonyabb fákat a kövekre futatva itt el tudnék még képzelni. Főként a jobb oldalon.
Ez még alakulóba van. Ez még csak a mai legozás. Lehet hogy még a jobb oldali fa is, egy kicsit meg fog fordulni. A finomítások, csak akkor jönnek, miután ezeket véglegesítettem.

Oldal tetejére