• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Nem vagyok valami nagy scape szakértő, de itt nekem valahogy természetellenes a jobb oldal a kő nélkül. Mintha a semmiben lebegne, túl nagy az üres lyuk. A bal oldalán azok a csavaros részek eszméletlen királyak továbbra is.
 
Nem kell ide már semmi, csak homok és víz :D
A fa hány darabból áll?
3 darabos a fa készlet, a két nagy meg jobbra a kicsi támasztó :)

Nem vagyok valami nagy scape szakértő, de itt nekem valahogy természetellenes a jobb oldal a kő nélkül. Mintha a semmiben lebegne, túl nagy az üres lyuk. A bal oldalán azok a csavaros részek eszméletlen királyak továbbra is.
Értem amit mondasz, de szeretném ezt most nagyobb adag kő nélkül indìtani, nekem pont a valószìnűtlensége miatt tetszik :)

Nekem is nagyon bejön, olyan mint egy dinoszaurusz koponya maradvány... :)
Igen, mint valamj fosszìlia.

Ìme, ìgy gondoltam. Pár seiryu azért bekerült.
d8bd3e573fda0b53261c809ccd8a5036.jpg
 
3 darabos a fa készlet, a két nagy meg jobbra a kicsi támasztó :)


Értem amit mondasz, de szeretném ezt most nagyobb adag kő nélkül indìtani, nekem pont a valószìnűtlensége miatt tetszik :)


Igen, mint valamj fosszìlia.

Ìme, ìgy gondoltam. Pár seiryu azért bekerült.
View attachment 67259
Ez az! Szóval nekem ez a tuti.
Kell ez a pár kő, ad egy enyhe támaszt a fának. @Meskó is ki lett elégítve :ROFLMAO:
 
Köszi szépen! Örülök, hogy mindenki elégedett! :D Majd nagy szenvedések árán török még seiryut, szeretnék ide-oda pakolni, hogy részletesebb legyen. Növényben mit javasoltok?
 
Na ebben nem én leszek a megmondó ember. Majd jönnek a profi növényes szakik.
Annyira jó a fa, én továbbra is minimalista növényezést tudok elképzelni.
Támogatom, minél apróbb levelű legyen. A háttérbe fűszerű növényeket tudnék elképzelni, ha már ott van oldalt az a sás (Mi az? Kell. :ROFLMAO:), illik hozzá. Ha a hátsó részt be tudod tölteni valami talajjal, akkor talán blyxa.
 
Sok lesz a jóból :LOL: és még lomizunk is.
Nekem túl vaskos a lombozata. Nálam az aciculáris jönne be háttérnek, de az is csak mutatóban, kis csoportokba.
Acicularis nekem is eszembe jutott, de azt meg túl vékonykának érzem ide, nagyon elveszne a fa mellett, még nagy tömegben is. Sagittaria subulata is fűszerű, neki viszont vaskosabbak ugye a levelei, ezt tényleg csak kis csoportokban lehetne. Blyxa meg csak akkor nagy, ha jól érzi magát, nálam pici. :D
Emberméretű hegy van közvetlenül a lakás előtt, pedig csak holnap szabadna kirakni. De ne offoljuk szét ezt a topikot is, a másikból is ki lettünk takarítva. :whistle:
 
Helló!

Seiryuhoz használd Thor pörölyét , nekem is az vált be. :)
Attila

Nem rendelkezem ilyesmivel :D

Támogatom, minél apróbb levelű legyen. A háttérbe fűszerű növényeket tudnék elképzelni, ha már ott van oldalt az a sás (Mi az? Kell. :ROFLMAO:), illik hozzá. Ha a hátsó részt be tudod tölteni valami talajjal, akkor talán blyxa.

Ültető tàlban lesznek valszeg, amùgy a blyxa simán elvan ùgyis, hogy nem ültetem el. Az a sàs eléggé műanyag, mondjuk legalàbb nem lesz hiànytünetes.
 
Nem tudom melyik topicba illene, bocs ha nagyon rosszhelyen van.
Valami mizube inspirációt kerestem és ezt találtam ami nagyjából fedi az elképzelésem és vágyam. Sokféle növény sok fa és sok kő.
Hasonló 330L es akvába tenném (ma rendeltem meg)
- szerintetek hány kg kő van ebben?
- Manten kőben gondolkodom, ez is az lenne?


IAPLC-2017-_0009_10.jpg
 
Back
Oldal tetejére