• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

3 féle fát használtam. Nem csak a léggyökerek vannak egyenként ragasztva, hanem minden darab fa, és kövek. Ahogy látszik 2 tömböt alkot. Mindegyik tömb kb. 18 kg. A tömbök, egyenként mozgatható. Én úgy látom hogy még ráférne egy pár darab lég gyökér.:)
Van közte csavart fűz is?
 
Nos, hamarosan a "The Spider" , bontásra kerül.
2 napja ez sikerült összedobnom:
Sokat már nem tudok változtatni, mert minden össze van ragasztva. 1 tömb kb. 18kg.
Nem semmi profi asztalos csaplolásokkal vannak rögzítve a léggyökerek, le a kalappal!!!!(y)
Akkor ezek szerint vége az alkotói válságnak.
Olyan növényeket válassz meg háttér köveket, hogy ne ess a spider csapdájába újra, félév aztán pulikutya lett a spiderből.
Hagyd meg szellősre, meg ne nője be fullra a fákat a moha meg a hydrocotyle.
 
4. nem rossz (1.5). de feltétlenül kell? Egy sima opál fólia nem jobb? Olyan jó ez a scape szerintem nélküle is.
Én nagyon nem szeretem a opál fóliát. Akkor inkább fekete, mint a mostaniba.

Majd meglátom hogy mi sül ki belőle. Lehet hogy azt is amit eddig összeraktam, ha bekerül a üvegbe, nem fog tetszeni, azt szedhetem szét. :ROFLMAO:Aztán jöhet a hirtelen improvizáció, mint a előzőnél, mert eredetileg nem Spider lett volna. Az improvizálásból, az jött ki.
 
Nem semmi profi asztalos csaplolásokkal vannak rögzítve a léggyökerek, le a kalappal!!!!(y)
Akkor ezek szerint vége az alkotói válságnak.
Olyan növényeket válassz meg háttér köveket, hogy ne ess a spider csapdájába újra, félév aztán pulikutya lett a spiderből.
Hagyd meg szellősre, meg ne nője be fullra a fákat a moha meg a hydrocotyle.
Hydro már nem lesz benne. Elég volt belőle.:D
 
nekem sok a háttér... én is egy kékesszürkés opálfóliát mondanék és ha akarsz lemenő nap hatást akkor narancsos háttérvilágítás az adott területen ;)
De ha azt annyira ellenzed akkor legyen fekete háttér :)
 
nekem sok a háttér... én is egy kékesszürkés opálfóliát mondanék és ha akarsz lemenő nap hatást akkor narancsos háttérvilágítás az adott területen ;)
De ha azt annyira ellenzed akkor legyen fekete háttér :)
Nem naplementés hatást akarok, hanem valami felhős erdőst szeretnék. A név is már megvan hozzá, és valahogy az jelképezi a elképzelésemet. De ha nem lesz jó, nem fog tetszeni, akkor tényleg fekete lesz a háttér. Meg ahogy már írtam, lehet hogy a üvegben, az sem fog tetszeni, amit összeraktam, és rombolhatom szét.:D
 
138.JPG

Az 50-es kocka új scape terve. 50-szeri átpakolás után ez a verzió áll legközelebb ahhoz, amit elképzeltem. Az inspiráció Új-Zéland Oparara folyójának barlangos részéről származik. A kék volna a folyó, a sárga pedig hordalék dombok. A sziklák tetején és hátul kétoldalt fák, dzsungel. Ér savazni!
 
Back
Oldal tetejére