• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Köszi mindkettőtöknek!
Hosszabban nézegetve nekünk is jobban tetszik az agancs nélküli verzió.
Lehet, hogy megpróbálom az agancs vékonyabb részeit letördelni és ráerősíteni vele kicsit a gyökerekre a köveknél.
Emeltem pár centit a háttérben harisnyával és folyami kaviccsal, szerintem a talajjal együtt már elég lesz - Ada Amazonia lesz benne, jobb elől pedig Colorado vagy La Plata.
Mit gondoltok?
Túl középen van most az antenna azt megdönteném ha lehet vagy lejjebb el vágnám.
De határozottan jobb.
Csuszi már jóllakott, milyen állat?:D
 
Köszi mindkettőtöknek!
Hosszabban nézegetve nekünk is jobban tetszik az agancs nélküli verzió.
Lehet, hogy megpróbálom az agancs vékonyabb részeit letördelni és ráerősíteni vele kicsit a gyökerekre a köveknél.
Emeltem pár centit a háttérben harisnyával és folyami kaviccsal, szerintem a talajjal együtt már elég lesz - Ada Amazonia lesz benne, jobb elől pedig Colorado vagy La Plata.
Mit gondoltok?View attachment 59764View attachment 59765
Én csak annyit fűznék hozzám hogy egyre jobb.
 
Túl középen van most az antenna azt megdönteném ha lehet vagy lejjebb el vágnám.
De határozottan jobb.
Csuszi már jóllakott, milyen állat?:D
Köszi! Antenna alatt a hátsó hosszabb ágat érted? Ott most van egy hézag, ha talaj lesz akkor tudok vele variálni, de most úgy dől, ahogy ő akar.
Csuszi éppen éhes. A felirat azért van az üvegen, mert kisebb korában mindig felírtam az etetések és a vedlések időpontját, de mostanra elég rendszeres lett ahhoz, hogy ne legyen erre szükség. Egyébként ő egy kb. 15 éves vörös gabonasikló. :)
 
Üdv. mindenkinek.

Nos mivel holnap lesz időm "szétrobbantani" a "The Red Island"-ot, úgy döntöttem hogy most egy kicsit szelősebbé teszem. Ma egy kicsit legóztam, fúrtam, faragtam, ragasztottam.:)
Alkotói váltságban vagyok:D, mert nem tudom eldönteni, hogy legyen bene kő, vagy nem.:cool:
Valami ilyesmit sikerült összeraknom:
DSCF8897.JPG
 
Üdv. mindenkinek.

Nos mivel holnap lesz időm "szétrobbantani" a "The Red Island"-ot, úgy döntöttem hogy most egy kicsit szelősebbé teszem. Ma egy kicsit legóztam, fúrtam, faragtam, ragasztottam.:)
Alkotói váltságban vagyok:D, mert nem tudom eldönteni, hogy legyen bene kő, vagy nem.:cool:
Valami ilyesmit sikerült összeraknom:
View attachment 60079
Én kövekkel tudom elképzelni, úgyis be fogja nőni a sok szép növény, nem lesz feltűnő, hogy ott vannak. Valahogy szükségesnek érzem oda a köves átmenetet, hogy sziklákból "nő" ki a fa, és nem a talajból. Nevezzük női megérzésnek. :LOL:
 
Back
Oldal tetejére