• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SandForest

Ha kiszedem a fát (ami egy darab...) mit csináljak a ránőtt mohával? Valami MohaMan segíthetne... @inadsz vagy @stanci , vagy akárki :)

Érdekel valakit a szétbombázás folyamata? :wacky:
 
Mit akarsz csinálni a mohával? Használd újra, de akkor tartsd víz alatt vagy párában vagy add el vagy kuka. :)
 
Mit akarsz csinálni a mohával? Használd újra, de akkor tartsd víz alatt vagy párában vagy add el vagy kuka. :)
Lenyírtam olyan fél centire... azt már eladtam :D
Keresnem kell akkor valami 80x40x35-ös tárolót neki... pfff anyám :D
kb mennyit kóstálna a fa? tipp?
 
:D Indasz felvázolta a lehetőségeket.. Én speciel bedarálnám mindet. :D
félreértitek a helyzetet...
rá volt növesztve a moha a fára... s van is még mindig... ami kilógott lenyírtam róla most úgy néz ki mintha tegnap kentem volna fel joghurttal :D
szóval az így a fára nőtt megmaradt mohát akarom megmenteni, csak a fa az egy darabból van :) (Szőlőtőke...)
 
Eddig jutottam...a bombázással :rolleyes:
805199.jpg
 
Nagyon tetszik!Nekem is 112 literes van, valami hasonló elképzelésen gondolkodom én is! De fele ennyire nem néz ki jól, bár nekem nincs co2 csak a carbo az meg nem sokat ér ! :p
Nem lett volna szívem szétkapni!:p Mért döntöttél így? Hogy hogy 8 literes nanokra váltottál?:)Most pakoltam újra az egészet mert aljzat csere volt, volt pöcsölés, de siettem, mert már szépen akartam látni!Nem volt türelem annyit bíbelődni vele! De ilyen átlagos szerintem, nem is az a kezdő meg nem is profi mint a Tied.
Ui: Köszi a gyors intézkedést! :p
 
Utoljára módosított:
látnád a többit... szerintem az egy négyzetméterre eső wabikusáim aránya vetekszik tán schruz-mesterével is :D
 
Back
Oldal tetejére