• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Saját fotóink az akváriumaink lakóiról

Nagyon! Kicsit túl van misztifikálva ez a méret dolog! [emoji3] A váz tényleg kisebb, mint az 5D, de az objektív ugyan akkora, mint a Canon 100-as makrója. Egy pillanatra sem bántam meg, már az A7II is jobban bejött az 5DIII-nál, ez a váz mindent visz.
 
Bent utálom az A6500-öt. Egyszerűen nem tudom megszokni a saját után. Ezért is kérdeztem. Agyalok sokat, hogy egy másodkamerának megvenném, de kivárok mit hoz az idei év. :)
 
Bent utálom az A6500-öt. Egyszerűen nem tudom megszokni a saját után. Ezért is kérdeztem. Agyalok sokat, hogy egy másodkamerának megvenném, de kivárok mit hoz az idei év.
Én hamar elengedtem a Canon-t, sőt, bánom, hogy nem előbb. Majdnem váltottam 5D4-re, de hamar letettem róla néhány teszt után.. Egyedül a Canon 200 2.8 L II-es telém volt, amitől nehezen váltam meg, bitang jó obi volt. De cipelni nem volt nagy élmény..
Az A7 széria fogása sem az igazi, de szokható..
 
Utoljára módosított:
Bent utálom az A6500-öt. Egyszerűen nem tudom megszokni a saját után. Ezért is kérdeztem. Agyalok sokat, hogy egy másodkamerának megvenném, de kivárok mit hoz az idei év. :)

Detto.
Másfél hónapja küzdök egy A6000-rel, de nem tudom megszokni.
Váltáson gondolkodtam én is, de maradok ....
 
Detto.
Másfél hónapja küzdök egy A6000-rel, de nem tudom megszokni.
Váltáson gondolkodtam én is, de maradok ....
Nekem 6D után simán ment. Csomó gombot át lehet szabni. Mivel mindig RAW-ban nyomom, igazából sok mindent nem állítgatok. Az AF-el kapcsolatos dolgokat kiraktam gombokra, illetve a szenzorstabi ki/be, eye af és a képtovábbítási módot, ez mind kézreáll.
6D követő AF-je elég gyenge volt, az 5D4 sem győzött meg (sőt, inkább hagyjuk, egy tesztet olvastam róla, nem akartam elhinni, aztán ugyanazokat tapasztaltam), a Sony-nál ez sokkal jobban működik..
 
Idokozben ugye jott az R a canonnal is ami eleg jo alternativa a sony vonal mellett ha valaki nem tudja a sony vazat vagy szoftvert megszokni.
 
Idokozben ugye jott az R a canonnal is ami eleg jo alternativa a sony vonal mellett ha valaki nem tudja a sony vazat vagy szoftvert megszokni.
Azt is próbáltam, nekem nem jött be.. Bár most az új frissítéssel jó lett pl az eye AF, de a szenzor ebben is elég sovány, hajlamos sávosodni..
Igazából az a tapasztalatom, hogy nem elsősorban a gépen fog múlni az elkészült kép. A Canon tükrösök után ami valóban láthatóan köszönt vissza, hogy (főleg gyerekeket fotózok) valóban a szem éles, Canon-nal rengeteget szoptam a Sony-hoz képest.
Na meg a dinamika tartomány..
 
Idokozben ugye jott az R a canonnal is ami eleg jo alternativa a sony vonal mellett ha valaki nem tudja a sony vazat vagy szoftvert megszokni.

Azt R-t próbáltam, jó, tetszik, de nem jobb mint a jelenlegi rendszerem.
Az A6000 szerintem egy hibátlan túrista-gép, rátegered valamilyen autómata állásra, felteszed a 18-105-öt és van egy használható rendszered emlékképekhez.
Az AF legalább annyit téveszt, mint a Pentax a fixekkel.
Az A6600-at próbáltam, annak tényleg zseniális a követő fókusza.
 
Back
Oldal tetejére