• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Saját fotóink az akváriumaink lakóiról

Piros pontok :)
 

Attachments

  • IMG_20160805_191801.jpg
    IMG_20160805_191801.jpg
    90 KB · Megtekintések: 6
Ezek olyan jó képek amikor a nap süt az akira, meg reggelente is(tavasszal) amior besüt a szobába... kár, hogy ez gyilkos dolog tud lenni.... :)
 
Ezek olyan jó képek amikor a nap süt az akira, meg reggelente is(tavasszal) amior besüt a szobába... kár, hogy ez gyilkos dolog tud lenni.... :)
Hát igen, a hosszú napsütés és az alga szeretik egymást :)
Szerencsére nekem csak nagyon rövid ideig süt rá naplementekor.
 
Sziasztok!
Jó rég nem jelentkeztem be ide, ennek az egyszerű oka, hogy felhagytam a növényezéssel, csak a GA fotóözönt lesem meg néha néha.
Nemrég váltottam pár mondatot Kavicsos kollégával, és megemlítette, hogy szerinte biztos lenne itt pár ember aki szívesen nézegetne nem növényes képeket is. :)
Szóval nem szaporítva a szót a képek:
QcqSU4HyO59MuyMyRFeT0IVaHEXsLFdtYLvkC2_nr22WDYx7VvO0-MKRvKTpIrCKm_-oP2MEp8leirikZH=w1368-h912-no.jpg

1D-XPTrxb8yFUx5xBbej67-yh-din_soyxZnTheRmfwtpDhmLqPVAftyfSGnxunFaPpRS2vbkBu4LqVIE3=w1368-h912-no.jpg

MOsdbD1Ceb06UxkBcwYaSZ-qgI9HbmIoaYGWcFX9K8aLXfH85tntcFjziRGxxL9ms89b6u-aQe0RV8solm=w1368-h912-no.jpg

OMUll6cQbcgWV4JkfSOm1oGfUni_vahH1tsgpMR1H-DcW7RHqglTB7DWM_1CIW8da_EXTJ_qRQdQSJUTuf=w1368-h912-no.jpg

Q2BdHHItZJ_jfV-s0hJJ_LS8coRW0suxSA56Rb4PDmKlwzZ2oXN376U48e4lEg_hV_XKmZDhxyt2wB3zbx=w1368-h912-no.jpg

A végére megy egy kis vidi, mert ez mozgásban az igazi.

 
Sziasztok!
Jó rég nem jelentkeztem be ide, ennek az egyszerű oka, hogy felhagytam a növényezéssel, csak a GA fotóözönt lesem meg néha néha.
Nemrég váltottam pár mondatot Kavicsos kollégával, és megemlítette, hogy szerinte biztos lenne itt pár ember aki szívesen nézegetne nem növényes képeket is. :)
Szóval nem szaporítva a szót a képek:
View attachment 62699

View attachment 62700

View attachment 62701

View attachment 62702

View attachment 62703

A végére megy egy kis vidi, mert ez mozgásban az igazi.

Jól tetted hogy megosztottad! Odab.sz! Ilyenkor mindig késztetést érzek csinálni egyet!
 
A7III és Sony 90/2.8 macro. Ezek voltak az első képeim az objektívvel, úgyhogy még nagyon ismerkedős szakaszban vagyunk. Flikkeren ott az exif, 2 halas kép ISO6400-en lett lőve.

Köszike, mobilon nem látszódott, hogy flickr-ről van betűzve. Frankó! :)
 
A7III és Sony 90/2.8 macro. Ezek voltak az első képeim az objektívvel, úgyhogy még nagyon ismerkedős szakaszban vagyunk. Flikkeren ott az exif, 2 halas kép ISO6400-en lett lőve.

Vázat szereted még mindig? Nem zavar ez a fogás nélküli borítás? Vagy fontosabb, hogy kompakt forma legyen?
 
Back
Oldal tetejére