• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ryu III

Burjánzás ezerrel. Egy kis cérnaalga felütötte a fejét. Úgy tűnik, hogy a Microsorumok nem bírják ezt a sok fényt, és az ennyire meghajtott környezetet: csak rajtuk van alga. A pajzscsiga invázió folytatódik. A jövő héten valószínűleg már szét is szedem az akváriumot. Egyáltalán nem sajnálom szétszedni, jó kis tanulás volt ez a Ryu is. Sokat tanultam a kompozícióról, a térhatásról, a növények összeállításáról, és a vízparaméterekről.

A következő project sokkal szebb lesz, átgondoltabb, kidolgozottabb, és előre megtervezett.

A záróképek:
WP_20170226_19_22_45_Pro.jpg WP_20170226_19_22_39_Pro.jpg WP_20170226_19_22_09_Pro.jpg WP_20170226_19_21_55_Pro.jpg WP_20170226_19_21_46_Pro.jpg
 
Kar erte. B.ssz oda a kovetkezonek.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Ez gyorsan bement a befejezett akváriumok közé. Nálam szerintem két vízcsere között több idő van, mit ahogy nálad pörögnek az akváriumok. :) Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő!
 
Co2: 5kg-os palack, JBL ProFlora Direct Inline Diffúzor + DIY reaktor BioBall-al, digit időkapcsolóval

Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen tapasztalataid vannak a JBL diffúzorral!
Segítséged előre is köszönöm!
 
Co2: 5kg-os palack, JBL ProFlora Direct Inline Diffúzor + DIY reaktor BioBall-al, digit időkapcsolóval

Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen tapasztalataid vannak a JBL diffúzorral!
Segítséged előre is köszönöm!
Hello!
Szerintem ne vegyél, drága és gyenge konstrukció. Azt mondták, hogy 10-ből 5 alapból elengedi a porlasztóhenger mellett a gázt, de a másik ötöt is nehéz úgy összerakni, hogy ne csinálja ugyanezt.
A reaktor elé kötöd, úgy használható.
 
Hello!
Szerintem ne vegyél, drága és gyenge konstrukció. Azt mondták, hogy 10-ből 5 alapból elengedi a porlasztóhenger mellett a gázt, de a másik ötöt is nehéz úgy összerakni, hogy ne csinálja ugyanezt.
A reaktor elé kötöd, úgy használható.
Köszönöm a segítséget!

Tapatalkkal küldve az én FRD-L19 eszközömről
 
Hello!
Szerintem ne vegyél, drága és gyenge konstrukció. Azt mondták, hogy 10-ből 5 alapból elengedi a porlasztóhenger mellett a gázt, de a másik ötöt is nehéz úgy összerakni, hogy ne csinálja ugyanezt.
A reaktor elé kötöd, úgy használható.
Mi a helyzet akvarium fronton?
Regen lattunk töled fotokat...
 
Mi a helyzet akvarium fronton?
Regen lattunk töled fotokat...
Köszönöm a kérdést.
Nincs most működő akim, csak egy félig megépített hardscapem. Lassan de biztosan haladok... bonyolult is, meg energiám sincs rá annyi, amennyi kéne. Most inkább család, felújítás stb...van. Egyszer kész lesz, de amúgy tök részletes, meg szép lesz a végeredmény...otthon minden este nézegetem az eddig elkészült részeket.
 
Utoljára módosított:
Köszönöm a kérdést.
Nincs most működő akim, csak egy félig megépített hardscapem. Lassan de biztosan haladok... bonyolult is, meg energiám sincs rá annyi, amennyi kéne. Most inkább család, felújítás stb...van. Egyszer kész lesz, de amúgy tök részletes, meg szép lesz a végeredmény...otthon minden este nézegetem az eddig elkészült részeket.
Na, ezt örömmel hallom, mar azt hittem, hogy felhagysz a hobbival.
Várjuk, hogy akkor mutasd majd meg azt az ütős kis akvát, amin dolgozol...:)
Mi lett a kockával, ami ott volt a szoba közepén? Az sem üzemel??
 
Na, ezt örömmel hallom, mar azt hittem, hogy felhagysz a hobbival.
Várjuk, hogy akkor mutasd majd meg azt az ütős kis akvát, amin dolgozol...:)
Mi lett a kockával, ami ott volt a szoba közepén? Az sem üzemel??
Az működik, de az ugye nem nálam van, hanem az ismerősömnél. Ennek ellenére az én gyermekem, én csináltam az egészet. Mostanában keveset láttam, mert az ismerősöm saját maga tartja karban.
 
Hello!
Szerintem ne vegyél, drága és gyenge konstrukció. Azt mondták, hogy 10-ből 5 alapból elengedi a porlasztóhenger mellett a gázt, de a másik ötöt is nehéz úgy összerakni, hogy ne csinálja ugyanezt.
A reaktor elé kötöd, úgy használható.

Én is ilyet használok, és nem is volt hiányérzetem, míg egy fórumtárs fel nem hívta a figyelmemet a hibajelenségre.

Találtam is rá megoldást, a csaptelep perlátorából áttettem egy tömítőgyűrűt, ami tökéletesen illeszkedett az eszközbe, és ezt követően összehasonlíthatatlanul jobb lett a porlasztása. 15-20 ft-ba került a megoldás :)

Így most az eredeti tömítésen van egy extra másik, ami véletlenül pont ugyanakkora. Durva, hogy volt neki ennyi hely. Második megoldási tervem egy egyedi tömítés legyártása lett volna a bondex-nél, de ez is kiválóan működik!
 
Szia! Én az Aquamorf lámpád felől érdeklődnék, mennyire vagy vele elégedett?

Előre is köszi, üdv és hajrá!

Roland
Szia
Ha megnézed, ideoda 2017-ben írt ide utoljára és a fórumra is télen volt utoljára bejelentkezve, nem valószínű hogy válaszolni fog.
Van az Aquamorfnak saját topikja, azt nézd át elsőként...
 
Back
Oldal tetejére