• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rotala sp. Vietnam [Törölve]

Status
Not open for further replies.
Vettem pár napja, zselés még vár a beültetésre. Azt vártam volna, hogy kapok 8-10 cm-es szálakat, de ezek max 1-2 centisek. Fel nem fogom, hogy lesz ebből az a hatalmas növény. Ez a zselés fajta emers nevelésű, azért ilyen kicsi? Félek az amanók kikapkodják majd. Ha beültetem 1cm mélyre ki se lóg belőle semmi. :(
 
Vettem pár napja, zselés még vár a beültetésre. Azt vártam volna, hogy kapok 8-10 cm-es szálakat, de ezek max 1-2 centisek. Fel nem fogom, hogy lesz ebből az a hatalmas növény. Ez a zselés fajta emers nevelésű, azért ilyen kicsi? Félek az amanók kikapkodják majd. Ha beültetem 1cm mélyre ki se lóg belőle semmi. :(
melyik zselés nem néhány centis? Ha nagyobb lenne bele sem férne a dobozkába ;)
Ne aggódj gyorsan elkezd nőni. Az jogos hogy ki tudják kotorni az amanok.
 
Vettem pár napja, zselés még vár a beültetésre. Azt vártam volna, hogy kapok 8-10 cm-es szálakat, de ezek max 1-2 centisek. Fel nem fogom, hogy lesz ebből az a hatalmas növény. Ez a zselés fajta emers nevelésű, azért ilyen kicsi? Félek az amanók kikapkodják majd. Ha beültetem 1cm mélyre ki se lóg belőle semmi. :(

Nézd a jó oldalát. A HRA dobozban kb 50 szál növény van. Ellenben pl egy cserepes növénnyel ahol általában 5-6 szál növénynél nem nagyon van több.
Az egyik legjobb adag stem mostanában.
 
Sziasztok!
Akvárium indítás előtt állok. Már kb. fél éve rengeteget tájékozódom a témában. Sok mindent már be is szereztem. A növények előtti utolsó tétel hamarosan érkezik a GA-ból. Viszont egy számomra teljesen új megnevezéssel találkoztam (tudm nem ez lessz az utolsó). Mit takar a stem növény kifejezés?
Köszi a válaszokat előre is.
 
Sziasztok. Hétfőn érkezik a GAból a növénycsomagom. Nagyrésze zselés(csak pont a vietnam nem). Indításkor kell valami különösre figyelnem ezzel a növénnyel kapcsolatban?
 
Sziasztok!
Kérdésem lenne a rotalákkal kapcsolatban, hogy mit érdemes csinálni azzal a jelenséggel mikor már csúnyán bokros?
Érdemes ilyenkor teljesen visszavágni?
IMG_20210110_135203.jpg

IMG_20210110_135330.jpg

IMG_20210110_135253.jpg

előre is köszi a tippeket.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére