• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rescape mikkor lesz? Rocktoberben, vagy még előtte rászánod magad?

Nem tudom okos dolog-e nyilvánosan bejelenteni ezt a szándékomat.
Ha emlékszel még rá, volt már, aki megpróbálta elbontani a Polipot.
Nem is járt túl jól... :p


Persze ettől még lesz, de most inkább a festészet érdekel (Nem vászon. Szoba fal :ROFLMAO:)
 
Gyönyörű riccardia...

Ehhez az állapothoz azért már hájtek kell...
 
Utoljára módosított:
Technikai bejegyzés

Tegnap közel négy hónap után újra szűrőtakarítás volt a @Molroth Laci féle gyorsított folyóvizes módszerrel.
Mivel a legutóbb se láttam káros hatását, így gondoltam, ismét megkockáztatom.
Egyébként a szűrőházat megbontva egyből láttam, hogy a felső perlon meglepően fehér maradt, igazolva, a dupla perlon létjogosultságát. :)
És ha már egyszer úgyis szét kellett szednem a szűrőt, akkor az EHEIM 2426-os egyébként sem kicsi vödrét, lecseréltem egy 2228+ vödörre.
Így brutál nagy lett, és végre @Jopet sem szívhatja a véremet tovább, a beígért, de meg nem valósított előszűrés miatt.
A plusz kosárnak hála megvalósult ez is. MOST 2 EHEIM szivacs, közel egy liter substrat, 2 liter matrix, és 2 liter BIORIO szűrné már a még mindig el nem készült új akváriumot... :p
Az ott mellette egy fél literes táp! :eek:
upload_2017-10-21_20-21-23.jpeg
 
Technikai bejegyzés

Tegnap közel négy hónap után újra szűrőtakarítás volt a @Molroth Laci féle gyorsított folyóvizes módszerrel.
Mivel a legutóbb se láttam káros hatását, így gondoltam, ismét megkockáztatom.
Egyébként a szűrőházat megbontva egyből láttam, hogy a felső perlon meglepően fehér maradt, igazolva, a dupla perlon létjogosultságát. :)
És ha már egyszer úgyis szét kellett szednem a szűrőt, akkor az EHEIM 2426-os egyébként sem kicsi vödrét, lecseréltem egy 2228+ vödörre.
Így brutál nagy lett, és végre @Jopet sem szívhatja a véremet tovább, a beígért, de meg nem valósított előszűrés miatt.
A plusz kosárnak hála megvalósult ez is. MOST 2 EHEIM szivacs, közel egy liter substrat, 2 liter matrix, és 2 liter BIORIO szűrné már a még mindig el nem készült új akváriumot... [emoji14]
Az ott mellette egy fél literes táp! :eek:
View attachment 42257
Szep farab.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Technikai bejegyzés
...
És ha már egyszer úgyis szét kellett szednem a szűrőt, akkor az EHEIM 2426-os egyébként sem kicsi vödrét, lecseréltem egy 2228+ vödörre.
Így brutál nagy lett, és végre @Jopet sem szívhatja a véremet tovább, a beígért, de meg nem valósított előszűrés miatt.
A plusz kosárnak hála megvalósult ez is. MOST 2 EHEIM szivacs, közel egy liter substrat, 2 liter matrix, és 2 liter BIORIO szűrné már a még mindig el nem készült új akváriumot... :p
Az ott mellette egy fél literes táp! :eek:
View attachment 42257

Új szűrőházat vettél?

Én is gondolkodom, hogy a 2db 2226 vödrét 2228-ra cserélem... de nem tudom hogy azok kompatibilisek-e. Plusz olyan drága is újonnan, hogy nem éri meg. :)
 
Ja. Akire rászakadt az otp... :LOL::p;)

...az valószínűleg a bank alatt lakott. :ROFLMAO:
Egyébként egy használt szűrőből ez az az alkatrész, ami biztos ugyanúgy működik majd, mint az új, plusz a 2226 fejegységével teljesen kompatibilis, így mindjárt van pár pótalkatrészed is, ha valami hirtelen feladná. ;)
 
Új szűrőházat vettél?

Én is gondolkodom, hogy a 2db 2226 vödrét 2228-ra cserélem... de nem tudom hogy azok kompatibilisek-e. Plusz olyan drága is újonnan, hogy nem éri meg. :)
Kompatibilis? Waoo.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére