• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rolling The Dice

hát nézzük csak -- 4x24 + 2x26 -- és alulról 2x24 -- szóval jó sok, de így is főleg a photoshop miatt lett majdnem tényleg fehér.
EDITKE: mekkora az országod? Beszélhetünk esetleg!

Atom! :D
Mivel arról az országról van szó,ahol Te is élsz,nem biztos,hogy jól járnál a cserével! :ROFLMAO:
Nekem annyira nem kevés az alja,tetszik,hogy ennyire "minimál",egyedül egy kis mohát hiányolok a kövek közül.Az puhítana rajta egy kicsit.Szerintem. :)
 
Atom! :D
Mivel arról az országról van szó,ahol Te is élsz,nem biztos,hogy jól járnál a cserével! :ROFLMAO:
Nekem annyira nem kevés az alja,tetszik,hogy ennyire "minimál",egyedül egy kis mohát hiányolok a kövek közül.Az puhítana rajta egy kicsit.Szerintem. :)
huuú -- moha az tuti NEM hiányzik innen :)
 
na, nem fogjátok elhinni mi lesz az utód: KLASSZIKUS "TRVE" IWAGUMIT fogok csinálni (ha lesz elég önfegyelmem) ebben az akváriumban. Ez már hanyatló ágban van erősen, úgyhogy ideje gondolkodni az új setupon. Most éppen inspirálódom, úgyhogy nyugodtan ideposztolhatja mindenki a kedvenc Eheim Classic iwagumiját. (Ne legyen benne ötnél több kő, és kettőnél több fajta növény.)
 
Épp aktuális poszt
水槽のバックスクリーン : ZERO-AQUA

Érdemes megnézni, hogy a frosty háttér mellett milyen jó hangulatot adott a sok plexi cucc a falon.
aha, vicces :D
Nekem a kövek kicsit túlságosan is függetlenek egymástól ebben, viszont BOOOM végre valaki rájött, hogy elölre kell a nagyobb növényt ültetni, ha perspektívát akar látni egy iwagumiban :D persze nem tudom mennyire kell perspektíva bele, de ez nagyon tetszik, szép a domb is.
 
De ha ez a 60-as téma az alap, akkor érdemes megnézni @rollreich korábbi akváriumait. Ebben a méretben nehéz minimál jó iwagumit csinálni kevés növénnyel. De ő ezt nagyon érzi.

Az igazi nagy kedvencek nagyok. Ott jön elő jobban a növény és szikla arány. Nem véletlen, hogy Amano bácsi is leginkább 120-180cm széles akváriumokba álmodta meg a legjobb iwagumi layoutokat.
 
De ha ez a 60-as téma az alap, akkor érdemes megnézni @rollreich korábbi akváriumait. Ebben a méretben nehéz minimál jó iwagumit csinálni kevés növénnyel. De ő ezt nagyon érzi.

Az igazi nagy kedvencek nagyok. Ott jön elő jobban a növény és szikla arány. Nem véletlen, hogy Amano bácsi is leginkább 120-180cm széles akváriumokba álmodta meg a legjobb iwagumi layoutokat.
Sajnos ez így van. Csak a HC jöhet szóba ebben a méretben, és a végén így is nyomorék lesz. Nem baj, egyelőre nem adom fel :D Amúgy az @attibva -nak volt anno egy riccia talajos akváriuma, én ott szerettem bele az egész akvascaping cuccba. Sőt, a pubertás előtt valamikor még asszem az @inadsz-nak is volt egy szép harmonikus klasszikusnak mondható iwagumija. Utoljára pedig a @TZ építette azt a stonehenge-szerű kőkört, ami már szintén nem iwagumi volt igazából. Nagyon elhanyagolt műfaj lett ez -- @talachi Művész Úr volt az utolsó reményünk, erre ő is hegységet épített megkövesedett fákból :)
@rollreich professzor viszont nem is iwagumikat épít, hanem gyönyörű mitológiai díszleteket () -- igaz persze, hogy azokat is kőből :)
 
Most éppen inspirálódom, úgyhogy nyugodtan ideposztolhatja mindenki a kedvenc Eheim Classic iwagumiját. (Ne legyen benne ötnél több kő, és kettőnél több fajta növény.)


Üdv! Ha jól sejtem @letsgodisco, nem erre az attibva akvára céloztál kettővel feljebb, de ha már inspiráció meg kedvenc, én ettől lef...stam a bokámat :eek::)

10494234685_0a7d198721_h.jpg
 
Üdv! Ha jól sejtem @letsgodisco, nem erre az attibva akvára céloztál kettővel feljebb, de ha már inspiráció meg kedvenc, én ettől lef...stam a bokámat :eek::)

10494234685_0a7d198721_h.jpg

Az akváriumvizet nem szabad meginni, mert néha jobb mint egy erős hashajtó. Egyébként ez tényleg jó, de itt már négy az a kettő...
 
A remény hal meg utoljára! :)
Én még sosem láttam olyan követ itt Magyarországon ami megfelelne egy ilyen amano féle Eheim Classic iwagumihoz!
Esküszöm ha szerzel nekem kivágom a hegységet az akiból, hiszen nekem is nagy álom egy ilyen! :) :)
igen, GERONIMO az importőr, ez már nekem is feltűnt :D azért most körülnézek majd. Mi volna ha lávakövet faragnánk?
 
igen, GERONIMO az importőr, ez már nekem is feltűnt :D azért most körülnézek majd. Mi volna ha lávakövet faragnánk?
:) :) Hiába hoznának ahhoz való köveket, nem bírnánk kifizeti. ( gondolom tudnának is egyedi megrendelésre)
Lávakőre én is gondoltam! Tetszenek az alul homokos tornyos megoldások.
 

Fura, hogy ez a szó még nem szerepel a Geronimo szótárban :)

Hiába hoznának ahhoz való köveket, nem bírnánk kifizeti.

Talált :)
Már egy seiryu főkő is ami 20 kg nem kevés mani. Ugyanez a japán dekornál x2
Az ADA kövei előválogatott kövek. A mostani nem. Ezért hiába jönnek nagyobb kövek is időnként, hiányoznak belőlük az igazi kincsek.

Talán utoljára ebben voltak igazán ilyesmi kövek. Ezek is ilyen 15kg/db tömegűek voltak.

Green Aqua IAPLC2011 rank 80 by Viktor Lantos, on Flickr
 
Fura, hogy ez a szó még nem szerepel a Geronimo szótárban :)



Talált :)
Már egy seiryu főkő is ami 20 kg nem kevés mani. Ugyanez a japán dekornál x2
Az ADA kövei előválogatott kövek. A mostani nem. Ezért hiába jönnek nagyobb kövek is időnként, hiányoznak belőlük az igazi kincsek.

Talán utoljára ebben voltak igazán ilyesmi kövek. Ezek is ilyen 15kg/db tömegűek voltak.

Green Aqua IAPLC2011 rank 80 by Viktor Lantos, on Flickr
Akkor csak ez a megoldás maradt:ROFLMAO::
Kőfaragó, épületszobrász - OKJ tanfolyam, képzés
 
Back
Oldal tetejére