• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Röhejes, de tényleg idegesít!

toderik

Főkertész
Android telefonomon, az Akvakertészt kitettem a képernyőre. "Hogy jobban láthassam".:p De nem az akvaketészes ikont rakja ki, hanem a Tapatalkost! Hát, nem kevéssé vagyok ideges.
Egy megoldás, megkönnyítené az életem!Screenshot_20190812_191406_com.huawei.android.launcher.jpg
 
Android telefonomon, az Akvakertészt kitettem a képernyőre. "Hogy jobban láthassam".:p De nem az akvaketészes ikont rakja ki, hanem a Tapatalkost! Hát, nem kevéssé vagyok ideges.
Egy megoldás, megkönnyítené az életem!View attachment 79803
De jó, hogy nem vagyok egyedül! :p
Mondjuk nekem még annyi van pluszban, hogy sosem enged az akvakertész oldalra. 🤬
 
Telepíts valamilyen Launchert (ami szintén csak egy app), amivel testre szabhatod a főképernyőt és egy rakás más megjelenést is a telefonodon. Pl. az ikonokat is.

Sokan azért váltanak telefont, mert az újnak szebb a felülete :) Pedig az androidnak ez a szépsége, hogy minden testreszabható...
 
Mire hivatkozik az ikon? Nem a Tapatalkra? Mert ez esetben mit vársz? :D (amúgy nekem sem jön be a Tapatalk)
 
De én nem Tapatalkon keresztül akvakertészkedek. Tudomásom szerint. Meg, hát döntsem el én, hogy akarom-e a Tapatalkot, vagy nem. De ,oda pofátlankodni a telefonomra? Skandalum.
 
Back
Oldal tetejére