• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rock on the Ridge

Kis korban megszokják, később már akkor is elő fognak jönni fotózáshoz, ha meglátják a sörnyitót :D

Na viccen kívül ha más nincs, szerintem valami kávé vagy egyéb darálón ledarált száraz eleség porral kihúzzák, dobálj be nekik növényeket is, hátha találnak valami ehető kis algát ...
 
:D
van fagyasztott zöld planktonom, direkt miattuk vettem még anno, azóta is bontatlan. azzal elbírnak? mert akkor kapnak azt
 
bakker én megfeszülök a fotózással, ez meg villant itt egy tökéletest... kéne tudnom, melyikből csináltad, mivel és mit műveltél vele. :D
:D #432 első kép, hosszsú lenne felsorolni, de kb levels, hue saturation, selective color, shadows and highlights, sokszor majd, smudge tool, dodge tool, burn tool, clone stamp, sharpen, smart blur, színezgetés és maszkolás. rettentően kapkodtam, mert munka is van :(
 
noftehát.
mai nappal az egész tank ausgebombt [köszönet @ozzy szaktársnak ezért a hallhatatlan és tökéletesen kifejező és tömör és lényegretörő kifejezésért].

az akvárium életének 272. napján reggel fél tíztől kezdve fél órával ezelőtt eljutottam idáig:
272nd_day_1.jpg


ezután persze ebéd a kölkeknek, mert már persze tavaszi szünet van, itt lábatlankodnak. még szerencse, hogy nekem szabi. :)

viszont, amit ez előtt nem sokkal láttam, azt ha mesélik, nem hiszem el.
két évig szídtam a galaxyk jó édes anyukájait, hogy nem képesek leikrázni.
ehhez képest miután kivakartam a tankból az összes mindent [5 galaxy, 4 oto, 20-30 RC, 4 vödör növény, 15kg kő], fogom a csövet a leszíváshoz, még utoljára egy pillantás a vízbe - és valami mozog.

hát ezek voltak, összesen 11en:
272nd_day_2.jpg

a képen öten látszódnak egyből, a hatodiknak a farka meg bekandikál :D

szóval, hát ezek tényleg megtalálták a legtökéletesebb időpontot az ellésre. mivelhogy az oto ilyen szinten nem szaporodik, az amanonak meg az RCnek kicsit máshogy néz ki a purdéja, kizárásos alapon ezek csak galaxyk lehetnek... :D
úgyhogy most a kérdés megint az, hogy a bánatba' nevelem fel ezeket. mit adok enni, hányszor, és így tovább...
ráadásul vasárnap és hétfőn itthon se leszünk. :banghead:
[úgyhogy magukkal is kibasztak :D]

Van ivadék cuccom majd átviszem nálam a xipho ivadékok úgy is galaxy ivadékon nevelkednek. :D
 
:D #432 első kép, hosszsú lenne felsorolni, de kb levels, hue saturation, selective color, shadows and highlights, sokszor majd, smudge tool, dodge tool, burn tool, clone stamp, sharpen, smart blur, színezgetés és maszkolás. rettentően kapkodtam, mert munka is van :(

btw: ha megengeded, lopom, és ez lesz az aláírásomban a kép [milyen font face-t használtál?]
 
A font: Impact

"Mint az közismert..." :D


font-size? a többit is ezzel feliratozom akkor

hát itt vesszek meg, ha ezt értem... :facepalm: Lewis kollega komplett pöpec kis logót szerkesztett neked, nem véletlenül hiányzik pár pixel a RIDGE aljából...

(kérd el külön a logót, lehetőleg vektoros formátumban, s akkorában rakod fel bármilyen képre, amekkorában akarod ;))



addig is:

 
"Mint az közismert..." :D
hát itt vesszek meg, ha ezt értem... :facepalm: Lewis kollega komplett pöpec kis logót szerkesztett neked, nem véletlenül hiányzik pár pixel a RIDGE aljából...
(kérd el külön a logót, lehetőleg vektoros formátumban, s akkorában rakod fel bármilyen képre, amekkorában akarod ;))
addig is:

Most heggesztem :)
 
namost az a logo az király, de csak jelen naplóhoz. egyrészt. másrészt pedig 80 pixel magas képen marhára nem látszik sajnos :( úgyhogy végül úgy döntöttem nem lesz egyiken se, csak a nagy méretű képen hagyom majd rajta köszönettel.
hát itt vesszek meg, ha ezt értem... :facepalm: Lewis kollega komplett pöpec kis logót szerkesztett neked, nem véletlenül hiányzik pár pixel a RIDGE aljából...
 
Back
Oldal tetejére