• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rock on the Ridge

nos, a tank végképp az út végére ért - ma kivettem a bolbitist és némi tenellust is. több kép már nem készül, így utolsó hivatalos fotónak ez marad.

kérem, ha valamelyik modi erre jár, a naplólistában levő bélyegképnek is ezt tegye be, talán ez volt a legjobb kép róla egész életében [az alakulás közben készültek némelyikétől eltekintve].

nemsokára átalakítom - energia és idő kérdése minden - valami könnyebben kezelhetővé, kap egy spin lilyt akkor talán az ecset is visszább szorul.
 
omg, valaki javítsa ki a kollegát, mert én besírtam. :D

/me grammarnazi :bookworm:
Kell még külön felhívnod rá a figyelmem? Már elsőre is fogamat összeszorítva erőlködtem, hogy az első két szó láttán ne asszociáljak semmire. :D
Vagy max. Falco bácsi szövegére:
"Sie kommen
Sie kommen, dich zu holen
Sie werden dich nicht finden
Niemand wird dich finden, du bist bei mir!"
 
noftehát.
mai nappal az egész tank ausgebombt [köszönet @ozzy szaktársnak ezért a hallhatatlan és tökéletesen kifejező és tömör és lényegretörő kifejezésért].

az akvárium életének 272. napján reggel fél tíztől kezdve fél órával ezelőtt eljutottam idáig:
272nd_day_1.jpg


ezután persze ebéd a kölkeknek, mert már persze tavaszi szünet van, itt lábatlankodnak. még szerencse, hogy nekem szabi. :)

viszont, amit ez előtt nem sokkal láttam, azt ha mesélik, nem hiszem el.
két évig szídtam a galaxyk jó édes anyukájait, hogy nem képesek leikrázni.
ehhez képest miután kivakartam a tankból az összes mindent [5 galaxy, 4 oto, 20-30 RC, 4 vödör növény, 15kg kő], fogom a csövet a leszíváshoz, még utoljára egy pillantás a vízbe - és valami mozog.

hát ezek voltak, összesen 11en:
272nd_day_2.jpg

a képen öten látszódnak egyből, a hatodiknak a farka meg bekandikál :D

szóval, hát ezek tényleg megtalálták a legtökéletesebb időpontot az ellésre. mivelhogy az oto ilyen szinten nem szaporodik, az amanonak meg az RCnek kicsit máshogy néz ki a purdéja, kizárásos alapon ezek csak galaxyk lehetnek... :D
úgyhogy most a kérdés megint az, hogy a bánatba' nevelem fel ezeket. mit adok enni, hányszor, és így tovább...
ráadásul vasárnap és hétfőn itthon se leszünk. :banghead:
[úgyhogy magukkal is kibasztak :D]
 
Back
Oldal tetejére