• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

RO taroló láda

ierdelyi

Főkertész
Sziasztok,

Gondoltam megosztom. Praktikus, kis helyen elfér összerakva, pont befér a zuhanyzóba és olcsó.

3 pontos tejes rekesz megfúrva. 5x35L/db = 175L vizet tudok így leszűrni egyszerre. Ha pedig nem kell, akkor csak összeforgatom és megy a tárolóba.

20200607_131959.jpg
 
Sziasztok,

Gondoltam megosztom. Praktikus, kis helyen elfér összerakva, pont befér a zuhanyzóba és olcsó.

3 pontos tejes rekesz megfúrva. 5x35L/db = 175L vizet tudok így leszűrni egyszerre. Ha pedig nem kell, akkor csak összeforgatom és megy a tárolóba.

View attachment 92719
Zseniális!
Az asszony meg mehet a szomszéd Bélához fürdeni... :)
Egyébként hogy juttatod az akváriumba a vizet a ládákból?
 
Zseniális!
Az asszony meg mehet a szomszéd Bélához fürdeni... :)
Egyébként hogy juttatod az akváriumba a vizet a ládákból?

Sima slag. Leszívpm vele, majd vissza.
Van egy kis 600L/h szivattyúm és ez tolja. A másik oldalról peig a szűrő befolyó ágára kötöm egy toldóval, az szívja.

Ha megfelelő lenne a kis szivattyú teljesítménye, akkor nem kéne igyénybe venni a szűrőt, de sajnos nem elég.

Ha jól időzítem, akkor befér a zuhi elé:) Szerencsére van egy kádunk is.

Egyébként ha bátabb lennék, akkor a padlón stabilabban állna a cucc, de már annyiszor öntöttem el a lakást, hogy nem kockáztatok. :)
 
rendszeresen olvasom a cikkeidet ,de ezt otthon nem merném megpróbálni:):)
Nem kell tőle félni, nagyon stabil a láda. Eddig 3 db volt, ott még a kétség sem merült fel, hogy ne bírná. Itt az 5db már picit aggódós nekem, de már 24 órája áll és stabil. (nem sikerült a vasárnapi csere :) )

Sokáig gondolkodtam egy összecsukható 200L-es hordón is, de pont nem fér be a tálcába (és mellékesen 30e forint körül van az ára) így elvetettem.
 
Egyébként ha bátabb lennék, akkor a padlón stabilabban állna a cucc, de már annyiszor öntöttem el a lakást, hogy nem kockáztatok. :)
Bölcs gondolat.
Én már kétszer engedtem ki a parkettára kb. 50-60 és kb. 100-120 liter vizet. Az asszon helyében, már elváltam volna tőlem. 😄

Ha már ilyen komoly berendezésbe beruháztál, akkor tényleg megfontolandó lenne egy nagyobb teljesítményű szivattyú. 👍
 
Back
Oldal tetejére