• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

RO szűrők cseréje. Mikor, hogy?

A tiszta RO víznek nincs jó íze, annyi ásványi anyag jut a vízbe vele, hogy élvezhető legyen. Az infravörös, energetizáló utószűrőkben én sem hiszek :D
Vasárnap estére:
"A vízhálózatokban lévő túlnyomás és kacskaringós útvonal, az elektroszmog, továbbá a klór és egyéb lehetséges szennyeződések a vízmolekulák rendezett, hópelyhekhez hasonló, tetraéderes kristályszerkezetét felbontják. Az AIFIR energetizáló egységben lévő kerámiagolyók által kibocsátott infravörös fény éltető energiával, pozitív rezgéssel tölti fel a vizet, a gyors folyású patakok kövei között futó víz energiaszintjét"

Mi lesz a következő? Infrán világító kerámia gyöngyök??? :))))) Hópehely szerkezetű víz??? Pozitív rezgés? Van negatív is? A patak kövei honnan tudják hogy nekik azt a vizet fel kell tölteni es mi van ha az a viz helyi istállo mellől folyik? Az oltás ellenesség minden héten felb@sz egyszer, itt a fényevés is amikor az univerzum energiáit emészti a gyomrod. Ma mesélt egy kedves hölgy nekem a fascia jógáról ami gyógyítja a pajzsmirigy daganatokat!! (Vigyázztaok ki mellé ültök a postán) :( komolyan lassan leengedem a vizet az kvából mert a halak ha akarnak akkor majd az univezum képzel vizébne úsznak és amugy is mi az a növémytáp? Hat mind vegyi anyag, csak a tiszta, emlékező, deutérium csökkentet, hegyi forrás viz ad erőt és mindent kibíró akaratot!!
Ugyanitt, xanax, seduxen,... felvásárlás! -.-
 
A tiszta RO víznek nincs jó íze, annyi ásványi anyag jut a vízbe vele, hogy élvezhető legyen. Az infravörös, energetizáló utószűrőkben én sem hiszek :D
Vasárnap estére:
"A vízhálózatokban lévő túlnyomás és kacskaringós útvonal, az elektroszmog, továbbá a klór és egyéb lehetséges szennyeződések a vízmolekulák rendezett, hópelyhekhez hasonló, tetraéderes kristályszerkezetét felbontják. Az AIFIR energetizáló egységben lévő kerámiagolyók által kibocsátott infravörös fény éltető energiával, pozitív rezgéssel tölti fel a vizet, a gyors folyású patakok kövei között futó víz energiaszintjét"
Nálam egy pap jön kétnaponta és megszenteli a hordóban lévő vizet.
 
Sziasztok!
45-ös ppm értéknél érdemes már cserélni az 5 mikronos előszűrőt és az aktívszenes patront, hogy kíméljem a membránt?
 
Sziasztok!
45-ös ppm értéknél érdemes már cserélni az 5 mikronos előszűrőt és az aktívszenes patront, hogy kíméljem a membránt?
Szia . Már rég cserélni kellet volna. Lehet lassan a membránt kell cseréled. Cseréld ki az előszűrőket és jól öblítsd át a membránt.
 
Sziasztok
Membránt cseréltem a szürőmben 50 helyett 100 raktam be, öblítettem kb 1órátplussz ment még a szűrés is 1 órát, a mennyiség az tetszik de,a minőség...180ppm vizet ad, lehet elb... valamit?
 
Lehet valahol nem tomit rendesen és beleszokik koszos viz. Probald meg, hogy szetszeded es ujra osszerakod. Ha azutan is rossz akkor sajna lehet selejt a membran. Kinai?
 
Sziasztok
Membránt cseréltem a szürőmben 50 helyett 100 raktam be, öblítettem kb 1órátplussz ment még a szűrés is 1 órát, a mennyiség az tetszik de,a minőség...180ppm vizet ad, lehet elb... valamit?
Ha 50rol 100-ra novelsz, cserelni kell a rossz viz vegen a folytast is, kulomben olyan nagy lesz a jo viz arany, hogy nem tud annyit szurni, vagy kimaradt a vegebol a gumi tomites? @BlackOut Viktor?
 
Back
Oldal tetejére