• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural River Bank Pico

Mini needle leafről mi a véleményed? Keményebb vízben magasabb ph mellett mennyire maradna meg?
Fajtája válogatja. Nálam van olyan buce, ami a csapvizesben jobban fejlődik és szebb, mint a lágy vizes visszasózott RO-ban.
Lehet, hogy elvegetálna, de mindnek az igénye pont az ellenkezője az el natural akváriumokhoz képest. Illetve még a hőmérséklet is fontos. Nekem 24 fok alatt meg sem mozdul.
Természetesen ez az én véleményem, de mindenképp maradnék az anubiasoknál.
 
Lehet, hogy elvegetálna, de mindnek az igénye pont az ellenkezője az el natural akváriumokhoz képest. Illetve még a hőmérséklet is fontos. Nekem 24 fok alatt meg sem mozdul.
Természetesen ez az én véleményem, de mindenképp maradnék az anubiasoknál.
Az anubiassal az a baj, hogy a legkisebb levelű is túl nagy ebbe.
 
Az anubiassal az a baj, hogy a legkisebb levelű is túl nagy ebbe.

Nekem ilyenből van egy rakat, egynek sem nagyobb a levele 2-3 cm nel.
 
Van. Ebben az üvegben is. Ezért írtam, hogy nagy.
 
Csilla javaslatára megkérdeztem @Luigi13 Attit és Nikit, hogy mit javasolnak, ami talán bírja a magasabb PH-t. Abban maradtunk, hogy amint lesz időm hozok tőlük egy kis adag Kedagang purple-t. Kipróbálom majd az első ágon. Sajna ez valószínűleg majd csak 2020 első hónapjainak projektje lesz. Mindenesetre köszönöm a javaslatokat. Mivel bucékat csak messziről ismerem, eszembe se jutott volna. Igazán jó ötlet volt.
 
Back
Oldal tetejére