• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Revival

A 4 deszantos közül, csak 3 maradt meg.
Ezzel tévedtem, mert megvan mind a 4.

2 hetes intervalummal,nehezen lehet eldönteni, hogy vedlés, vagy hulla maradványai maradtak.

Mostani mérések:
Víz hőfok: 20 fok
TDS: 204ppm
PH: 7,1
Fe: 0,0
PO4: 0,0
NO3: 0,0
Egyik sem mutatott értéket.


Csináltam 10 literes vízcserét, és egy keveset visszasóztam, ami 192 TDS lett.
IMG_20210221_150423.jpg

IMG_20210221_150456.jpg

IMG_20210221_150355.jpg
 
Ha minden jól megy, akkor hétvégén, indul egy új napló, Pagoda, aminek szintén 2 hetes bejegyzései lesznek. Lehet hogy verziót kellene írnom, mert már elég rég működött, és itt volt megosztva, de naplója nem volt.

Most itt a ideje hogy naplója legyen, mert végül is a előszoba dísze lesz.
 
rengeteg apró részlettel! 👍👌
Köszi!👍
részletek? Hol van itt már a részletek? már egy ideje felzabálták a növények.:D Próbálom, mindig úgy nyírni/ritkítani, hogy valami látszódjon még belőle.
Igaz hogy a AGA-n 24-ik lett, de nem vagyok annyira megelégedve vele, mert más volt a terv, csak egyes növények elkezdtek sprintelni. és kicsúszott a kezem alól a uralom. Ha követted a naplót, vagy visszanézed, akkor látod, hogy emiatt, volt egy kis változás.
 
Köszi!👍
részletek? Hol van itt már a részletek? már egy ideje felzabálták a növények.:D Próbálom, mindig úgy nyírni/ritkítani, hogy valami látszódjon még belőle.
Igaz hogy a AGA-n 24-ik lett, de nem vagyok annyira megelégedve vele, mert más volt a terv, csak egyes növények elkezdtek sprintelni. és kicsúszott a kezem alól a uralom. Ha követted a naplót, vagy visszanézed, akkor látod, hogy emiatt, volt egy kis változás.
A részleteket úgy értem, bár a HS félig meddig valóban elveszett, ez a kissé vadas beütés nagyon jól áll neki. Képes vagyok percekig nézni az akváriumot és még mindig látok egy egy új növényt/megoldást. A növény választás hihetetlenül jól sikerült! (Az én szememnek mindenképpen)
 
Back
Oldal tetejére