• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rendelés külföldről

Sziasztok

Ha valaki mindig csak a nyálát csorgatta az ADA cuccokra: a The Green Machine végkiárusítást tart.féláron majdnem minden.üveg cuccok,világítás,szűrés...a szállítás kérdéses még,nem kaptam még visszajelzést,de egy nagyobb rendelésnél,félár mellett mindenképp jó lehet
Nekünk már jött ajánlat, kb. 25 EUR a szállítási díj egy 75 eurós rendelésre. Azt nem tudjuk, változik-e ha több cuccot rakunk hozzá, vagy termékfüggő-e. Ha gondoljátok, összeszedhetjük egybe, akit érdekel, hétvégén összeírnánk és leadnánk a rendelést. A fizetéseket megbeszéljük és kitaláljuk hogy legyen. Hm? :rolleyes:
 
Nekünk már jött ajánlat, kb. 25 EUR a szállítási díj egy 75 eurós rendelésre. Azt nem tudjuk, változik-e ha több cuccot rakunk hozzá, vagy termékfüggő-e. Ha gondoljátok, összeszedhetjük egybe, akit érdekel, hétvégén összeírnánk és leadnánk a rendelést. A fizetéseket megbeszéljük és kitaláljuk hogy legyen. Hm? :rolleyes:
En is rendeletem,van az oldalon egy költseg szamlälo!0 euroert szallitanak Nemetbe!Kicsit csodalkozom ezen!
 
En is rendeletem,van az oldalon egy költseg szamlälo!0 euroert szallitanak Nemetbe!Kicsit csodalkozom ezen!
Magyarországra azt írta, hogy ide nincs beállítva nekik kalkulátor és csak olyan opciót engedett választani, hogy majd küldenek egy ajánlatot, azt elfogadom, vagy nem. Ugyanúgy 0 EUR szállítási költséggel zárta a rendelést, de fizetésnél most már hozzácsapná azt is. UK-ba 10 EUR-s szállítási díjat írt, ezért a német nulla kicsit fura. :confused:
 
Utoljára módosított:
Magyarországra azt írta, hogy ide nincs beállítva nekik kalkulátor és csak olyan opciót engedett választani, hogy majd küldenek egy ajánlatot, azt elfogadom, vagy nem. Ugyanúgy 0 EUR szállítási költséggel zárta a rendelést, de fizetésnél most már hozzácsapná azt is. UK-ba 10 EUR-s szállítási díjat írt, ezért a német nulla kicsit fura. :confused:
Igen!De en csak egy Ada szüröt rendeltem!:D:ROFLMAO:
 
Nekünk már jött ajánlat, kb. 25 EUR a szállítási díj egy 75 eurós rendelésre. Azt nem tudjuk, változik-e ha több cuccot rakunk hozzá, vagy termékfüggő-e. Ha gondoljátok, összeszedhetjük egybe, akit érdekel, hétvégén összeírnánk és leadnánk a rendelést. A fizetéseket megbeszéljük és kitaláljuk hogy legyen. Hm? :rolleyes:
Nekem 178fontra 17font a szállítás Mo-ra,tehát kb ezzel a 25euroval kell számolni.
 
Az jó drága. Aquarium Gardens-nél fix 13,99 font a szállítási költség. Persze lehet módosulna, ha mondjuk kosárba rakok 30 kiló követ. :D
Ja,de nem is tudsz megvenni egy 120ezres lámpát 60ért :) de tényleg csak akkor éri meg ha nagyobb összegben vásárolsz.de pl egy ada üveg szettnél már pluszban vagy..
 
En is rendeletem,van az oldalon egy költseg szamlälo!0 euroert szallitanak Nemetbe!Kicsit csodalkozom ezen!
Szerintem nem ingyen. A kalkulàtor valóban 0 Eurot szàmol, de ùgy van, ahogy @tsokee mondja. Küldenek a rendelès utàn egy fizetési “felszólítást”. Azon már szerepel a szállítási díj is.
De ha neked ingyen megy, szerencsés vagy.:)
 
Egyébként nekem is vmivel több, mint 25 Euro szállítási költséget számoltak fel.
Rendelés előtt megkerestem őket email-en, de semmi reakció nem jött....
 
A rendelés után tudják kikalkulálni a szállítási díjat.nekem is két nap volt mire azt kiküldték.utána eldöntheted még kell-e.de ha nem 50kg dekorkövet rendelsz 25eur körül lesz
 
Van olyan, akinek teljesítették már a rendelését? Kicsit izgulunk, meg bosszantó is, hogy egy héttel a fizetés után még semmilyen reakció nem jött tőlük, még egy automatikus válasz sem és a levelekre sem reagálnak.o_O
 
Van olyan, akinek teljesítették már a rendelését? Kicsit izgulunk, meg bosszantó is, hogy egy héttel a fizetés után még semmilyen reakció nem jött tőlük, még egy automatikus válasz sem és a levelekre sem reagálnak.o_O
A levelemre nekem sem reagaltak, de kaptam email-ben ertesitöt,hogy uton van a csomagom. Tegnap meg is kaptam...:love::)
A rendelesem leadasa utan ket nappal kaptam egy email-t, amiben szerepelt a teljes összeg, szallitasi dijjal együtt, illetve maga a fizetesi felszolitas.
Majd eltelt egy het, es jött az email ertesitö, hogy masnap feladjak a csomagot, ez volt mult heten szerdan. Tegnap meg is jött, minden rendben volt a csomival. Gondolom sok nagyon a megrendelesük...
Mikor rendeltetek?
 
A levelemre nekem sem reagaltak, de kaptam email-ben ertesitöt,hogy uton van a csomagom. Tegnap meg is kaptam...:love::)
A rendelesem leadasa utan ket nappal kaptam egy email-t, amiben szerepelt a teljes összeg, szallitasi dijjal együtt, illetve maga a fizetesi felszolitas.
Majd eltelt egy het, es jött az email ertesitö, hogy masnap feladjak a csomagot, ez volt mult heten szerdan. Tegnap meg is jött, minden rendben volt a csomival. Gondolom sok nagyon a megrendelesük...
Mikor rendeltetek?
Pont egy hete fizettünk paypalon, ugyanez volt a folyamat amit leírtál, kaptuk az ajánlatot a szállítással együtt és a fizetési felszólítást. Akkor a te rendelésedből kiindulva pár napon belül nekünk is kapnunk kell valamilyen infót. Köszi szépen, ez kicsit megnyugtatott. Mi is a sok rendelésre tippeltünk, hogy amiatt nem válaszolnak, párat biztosan fel kell most dolgozniuk :)
 
Pont egy hete fizettünk paypalon, ugyanez volt a folyamat amit leírtál, kaptuk az ajánlatot a szállítással együtt és a fizetési felszólítást. Akkor a te rendelésedből kiindulva pár napon belül nekünk is kapnunk kell valamilyen infót. Köszi szépen, ez kicsit megnyugtatott. Mi is a sok rendelésre tippeltünk, hogy amiatt nem válaszolnak, párat biztosan fel kell most dolgozniuk :)
Ez felettébb idegesítő tud lenni, ha nem válaszolnak, de sajnos tapasztalat, hogy megszűnéskor vagy már előtte az első dolog amit beszüntetnek, az az ügyfélszolgálat. :p
 
Van olyan, akinek teljesítették már a rendelését? Kicsit izgulunk, meg bosszantó is, hogy egy héttel a fizetés után még semmilyen reakció nem jött tőlük, még egy automatikus válasz sem és a levelekre sem reagálnak.o_O
Én 12én rendeltem és még semmi hír.mondjuk a paypal miatt nagyon nem izgulok,max visszakérem a pénzem
 
En meg vissza igazolo e-mailt se kaptam.Irtam nekik3 szor,egy valaszt kaptam.szerettem volna utalni,de nem tudtam hova,megkerdeztem,na azota se jött valasz!Nekem valahogy rizikosnak tünik.
 
A múlt héten volt egy érdekes rendelésem amit persze megvámoltak :mad:. Jött a szokásos DHL-es SMS, hogy van egy csomagom .... csomagszámmal, és kérik az e-mail címert amire küldik a tájékoztatót stb. A fura az volt, hogy nem is volt a rendeléseim közt olyan csomagszámon csomag. Építgetem a hobbi CNC-met , így 3 rendelésem volt úton, de ezek közül csak egynél írta az e..., DHL csomagszámot, de az is teljesen más volt. ment azért a levelezgetés, de amelyiknél a DHL-es csomag volt az is azt írta, hogy nem is azzal küldte. Szerencsére a DHL küldi a csomagcimkét, így sikerült beazonosítani, hogy a golyósorsóim jöttem meg. Viszont ami érdekes volt átvételkor az az, hogy egy az egyben kivágták a csomagról az eredeti csomagazonosítót, és ráragasztották a DHL cimkéjét. Mintha a a futárcég a nagyobb nemzetközi postacsomagokra vadászna amit meg lehet vámolni, hiszen ennek költsége meg alapban 6ezer forint. Ezen felül számlázzák az ÁFÁ-t meg ha átlápi az 150 euro értékhatárt akkor a vámot.
 

Attachments

  • IMG_20180619_123643.jpg
    IMG_20180619_123643.jpg
    218.6 KB · Megtekintések: 0
Van olyan, akinek teljesítették már a rendelését? Kicsit izgulunk, meg bosszantó is, hogy egy héttel a fizetés után még semmilyen reakció nem jött tőlük, még egy automatikus válasz sem és a levelekre sem reagálnak.o_O
Na megjött az enyém is,remélem nindenkié ideér a héten még
 
Amennyiben nem magánszemélyként rendeled.
Magászemélyeknek jóval alacsonyabb az értékhatár.
Tudom, Jebao tápadagoló rendelésekor meg is szívtam...
 
Back
Oldal tetejére