• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Remains

Köszi!
Igen! ezen mindenki elcsodálkozik, aki látta. Viszont a nagyba, nem igazán akarnak színesedni. Talán egy van amely színesebb, de közel sem van ezekhez.
Ha létezik előre foglalás, akkor én már most jelentkezem rájuk. Amennyiben valaha, egyszer, bármikor másik halra cserélnéd a brigiket, én egyben az összeset megvenném tőled, akár világosabb, akár mélyvörös színűek.
Írj fel, légyszi a lista elejére!:happy:
 
Ebből a szögből úgy néz ki, mintha egy rakás ősi totem lenne, benőve a dzsungel növényei által. Nagyon jó! :eek:
Én is pont erre gondoltam, de meg is akartam fejteni, hogy melyik kicsoda. :D

A napokban itt is volt némi ritkítás. A felső részt, majdnem hogy teljesen letisztítottam. Most így nézünk ki:
View attachment 70448

Továbbra is ez az akvád az etalon számomra, hogy egy kis kockát miként lehet "tágítani" azzal, hogy felfelé építkezik az ember fia. De még messzi vagyok attól, hogy meg tudjam valósítani.
 
Továbbra is ez az akvád az etalon számomra, hogy egy kis kockát miként lehet "tágítani" azzal, hogy felfelé építkezik az ember fia. De még messzi vagyok attól, hogy meg tudjam valósítani.
Nem vagyok egy nano építő, de mondhatom hogy elég jó sikerült, de ez is csak miután megépítettem a nagyot, akkor jött a ihlet és a fantázia. Tehát, egyik a másikra épült:);).
 
Itt a helyzet, változatlan, 2 lakóval kivételivel. A tegnapi napon, a GAban járva, hoztam 2 db gombócot (Carinotetraodon travancoricus), mert elégé elszaporodtak a csigák .Még egyenlőre, úgy tűnik hogy jól érzik magukat.
És egy pár részlet:
View attachment 71087 View attachment 71090 View attachment 71088 View attachment 71091 View attachment 71089 View attachment 71092 View attachment 71094 View attachment 71093 View attachment 71095

A Brigiket nem veszik fel az étlapra desszertként a csiga után?
 
Itt a helyzet, változatlan, 2 lakóval kivételivel. A tegnapi napon, a GAban járva, hoztam 2 db gombócot (Carinotetraodon travancoricus), mert elégé elszaporodtak a csigák .Még egyenlőre, úgy tűnik hogy jól érzik magukat.
És egy pár részlet:
View attachment 71087 View attachment 71090 View attachment 71088 View attachment 71091 View attachment 71089 View attachment 71092 View attachment 71094 View attachment 71093 View attachment 71095
A gömbik nem csipkedik a többi élölényt?
Bocsi latom mar megelőztek a kérdéssel.
 
Utoljára módosított:
Volt egy kis fazon igazítás, (nagyobb)nyírás/ritkítás. A tegnap a GAban vettem 1-2 csepptesztet, mert 1-2 dolog aggasztott. Nos ez a 2 dolog pontosabban, a vas és a foszfát, ami ép hogy 0,02 mutatott. A héten, felfogom tolni egy kicsit a vasat 0,1ig, és a foszfátot 0,05ig. Bekerült még 2 csokor marsilea crenata. Egy a fára, a másik a talajra. Majd kiderül hogy mely érzi jobban magát. És 2 tő anubias pangolino. Kösz, Niki és Attila ( @Luigi13 )!!!👍


Valahogy így nézünk ki most (kopaszon):
72741

72742

72743
 
Nos, több mint egy hónapja nem jártam errefelé, mert nem igazán van időm posztolgatni. A kocka szépen ketyeg, igaz hogy elég sok gond volt vele. Mivel időm kevés, mostanában. A nagynyomású Co2 áttérése óta, ami nem volt gyerekjáték, jöttek a többi gondok. Pl. a fényt vissza kellet vennem 40%-ra, na meg volt táp csere is. Áttértem a GA tápra, mert a Seachem, reménytelen volt számomra. 3x-ra lett emelve a ajánlási mennyiség, és hétvégi vízcsere előtti méréseknél, a teszt értéktelen volt.
A alga tenger olyan szinten volt, hogy 2 hetes intervallumba, 2x csináltam BO-t. Így tudtam csak megmenteni a növényeket. Akkor döntöttem, hogy táp váltás lesz. Azóta (lekopogom), úgy tűnik hogy ,fény, táp, Co2, rendbe.
Közben, megjött egy játékszer is: 76447 76448 76449 76450 amire, ma jutottam odáig, hogy ki is próbáljam.
 
Nos, több mint egy hónapja nem jártam errefelé, mert nem igazán van időm posztolgatni. A kocka szépen ketyeg, igaz hogy elég sok gond volt vele. Mivel időm kevés, mostanában. A nagynyomású Co2 áttérése óta, ami nem volt gyerekjáték, jöttek a többi gondok. Pl. a fényt vissza kellet vennem 40%-ra, na meg volt táp csere is. Áttértem a GA tápra, mert a Seachem, reménytelen volt számomra. 3x-ra lett emelve a ajánlási mennyiség, és hétvégi vízcsere előtti méréseknél, a teszt értéktelen volt.
A alga tenger olyan szinten volt, hogy 2 hetes intervallumba, 2x csináltam BO-t. Így tudtam csak megmenteni a növényeket. Akkor döntöttem, hogy táp váltás lesz. Azóta (lekopogom), úgy tűnik hogy ,fény, táp, Co2, rendbe.
Közben, megjött egy játékszer is: View attachment 76447 View attachment 76448 View attachment 76449 View attachment 76450 amire, ma jutottam odáig, hogy ki is próbáljam.
Hamar rá lehet kattanni a gimbal-ra. [emoji57]
Én is ezt néztem meg a DJI osmo-t. A DJI mellett maradtam. Gyári programjával használod?
 
Hamar rá lehet kattanni a gimbal-ra. [emoji57]
Én is ezt néztem meg a DJI osmo-t. A DJI mellett maradtam. Gyári programjával használod?
Google playről letöltendő. Azt használom. De ha tudsz valami jobbat, meghallgatlak.;)
 
Google playről letöltendő. Azt használom. De ha tudsz valami jobbat, meghallgatlak.;)
Van jobb program természetesen de én azt nem használom[emoji3]
FilMic Pro a neve és szeritnem elég húzós az ára 4300ft. Videók alapján tényleg jónak tűnik mind a két gimbal-al...
Aztán ott van a videók szerkesztése is. Én azt is telefonon akarom csinálni mert pc nagyon ritkán használok. Ott is két programot találtam eddig ami említésre méltó de azok is elég húzósak. Sok helyről próbáltam már beszerezni de a tört verziók mind valamilyen bug-al vannak megáldva így használhatatlanok[emoji17]
 
Back
Oldal tetejére