• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Regisztráció pillanatnyilag kikapcsolva - Megoldva

Most nem tudom mennyi melód van egy regisztrációval, hogy mennyire tud automatikusan működni, de lehet nem volna rossz dolog egy meghívós rendszert kerálni, ha nincs más mód. Persze az eddigi védelemmel együtt.
És ha valaki nem ismer valakit (mint ahogy pl Én is idekerültem), akkor az nem tud regisztrálni majd soha?! Ez bizony nem lenne jó megoldás...
 
És ha valaki nem ismer valakit (mint ahogy pl Én is idekerültem), akkor az nem tud regisztrálni majd soha?! Ez bizony nem lenne jó megoldás...

Tudom, nem a legjobb megoldás, mert akkor aki nem ismer senkit, mint ahogy én is ilyen voltam, akkor az adminoknak kellene dönteni... de a fene se tudja, hogy meddig fajul ez a támadásos dolog... reméljük hamar leszálnak az oldalról, és akkor nem kell semmi további extra.
 
Sajnos egyre felkapottabb dolog ez, nekem is a cegnel mint informatikusnak naponta jonnek ajanlatok, hogy innen onnan osszelopkodott adatbazist (akar facebook adatokat) x Ft-ert megvehet a cegunk... Sajna nagy biznisz van benne, es egyre csak rosszabb lesz az egesz... :(

Küldve Tapatalk 2-ről
 
Valami gebasz van a regisztrációval. Tegnap elkaptam már a hibát, dolgozom rajta jelenzkezek ha okés.
Addig egy kis türelmet kérek. :bookworm:
 
Valami gebasz van a regisztrációval. Tegnap elkaptam már a hibát, dolgozom rajta jelenzkezek ha okés.
Addig egy kis türelmet kérek. :bookworm:

Ismét változtattam néhány dolgot a regisztráción. Aki esetleg fennakadt az elmúlt pár napban kérem próbálja újra a regisztrációt.
A védelmi megoldások implementálása még nem ért véget, de ideiglenesen remélhetőleg segít az új regisztrációkon.
 
Az elmúlt 2 napban újra működik a regisztráció. Már néhány új fórumozót sikerült beengedni. Spam nem jött át a találós kérdéseimen :)
Szóval nem akarom elkiabálni, de most működik. A problémát egy időre megoldottnak veszem. Ha valami rossz irányba változik jelentkezem.
 
Az elmúlt 2 napban újra működik a regisztráció. Már néhány új fórumozót sikerült beengedni. Spam nem jött át a találós kérdéseimen :)
Szóval nem akarom elkiabálni, de most működik. A problémát egy időre megoldottnak veszem. Ha valami rossz irányba változik jelentkezem.
Kíváncsiságból megnéztem, hogy megy most a regisztráció.
:LOL: jó a kérdés (y)
 
Back
Oldal tetejére