• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

elso hal koltoztetes.30 leteres hordo, keves noveny, felig viz, 12-rol 220 voltra alakito a kocsiba, levegozteto padlo gazra es had szoljon 3,5-4 oras ut. termeszetesen keso este hogy ne legyen meleg nagyon.
View attachment 77770View attachment 77771View attachment 77772View attachment 77773

szurok is koltoznek, tisztitva es uj szuroanyaggal toltve.
View attachment 77774
Ha rendőr megállít közben, kíváncsi leszek az arcára, meg hogy elsőre elhiszi-e, mi történik hátul a kocsiban. :D
 
elso hal koltoztetes.30 leteres hordo, keves noveny, felig viz, 12-rol 220 voltra alakito a kocsiba, levegozteto padlo gazra es had szoljon 3,5-4 oras ut. termeszetesen keso este hogy ne legyen meleg nagyon.
View attachment 77770View attachment 77771View attachment 77772View attachment 77773

szurok is koltoznek, tisztitva es uj szuroanyaggal toltve.
View attachment 77774
Ahogy olvastam a 3,5-4 órás utat, hirtelen azt hittem hogy te is elhagyod az országot... 🎒
Aztán visszanéztem a múltkori leveled, hogy hol is lesz a te kis falud? Hát... nem leszel gyakori vendég a G.A. ban, az biztos. :)
Viszont az idegeidet sem őrlik majd fel az őrült autósok. A településről készült fényképeken csak egyetlen autót láttam. Az is állt... 🚗

Egyébként nem lett volna egyszerűbb egy pár oxigén tabletta?
 
Ahogy olvastam a 3,5-4 órás utat, hirtelen azt hittem hogy te is elhagyod az országot... 🎒
Aztán visszanéztem a múltkori leveled, hogy hol is lesz a te kis falud? Hát... nem leszel gyakori vendég a G.A. ban, az biztos. :)
Viszont az idegeidet sem őrlik majd fel az őrült autósok. A településről készült fényképeken csak egyetlen autót láttam. Az is állt... 🚗

Egyébként nem lett volna egyszerűbb egy pár oxigén tabletta?
koszi a hsz-t. nem ismeeem ezeket a cuccokat es lehet nem most tesztelnem. ez a levego pumpa biztosan jo. a nagy vizmennyiseg meg a lassabb melegedes miatt kell. szerintem nem lesz gond.
 
Megerkeztunk. Minden rendben van, ahogy latom egy dog sincs. Ejjelre maradnak a hordoban levegoztetve holnapra tolok le par 100 liter ro vizet. apropo. Mivel itt lesz lehetosegem eso vizet gyujteni, nem fogok ro-zni. de egy emlitest megerdemel. nyomas fokozas nelkul tolja a dupla sebesseget mint a lakotelepen pumpaval. ура ура
 
Back
Oldal tetejére