• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Hat mellyebben majd ha lesz naploja. Ez Sanyi baratunk oktober nevu akvariuma. Szerelem volt elso latasra es anno rairtam, ha bontja, ne bontsa. Es eljott az ideje igy hozzam kerult. Bevagtam a kadba, zuhannyal kitoltam belole minden talajt, homokot stb. A ragaszto nem sokaig tartotta ,es osszeomlott. Elovettem az "akar vizes fat is kore ragaszto " ragasztomat, es ujra ossze ragasztottam. Most szarad reggelig, holnap szeretnem ujra inditani. Egyenlore lowkent es majd szepen sorban visszaallitani eredetire. Az egy remekmu volt. Szoval most szarad, holnap feltoltom. Egyenlore mini buces, mohas garnis lesz.
Nagyon jó gratula a műhöz! tényleg!(y) egészségedre az enyém még habzik egy kicsit!IMG_3778.JPG
 
Te aztán nem viccelsz! Az aranykezű ezermester megint alkotott.🧙‍♂️
Találtam ugyan boltot, ahol a gyári szett egy tizes körül beszerezhető hozzá, de akkor tárgytalan.
Bevált módszeren nem is éri meg változtatni.
Marmint melyik szett 10k? Szivo kifolyo? Szerintem maradok az osztott 16-osnal.baromi eros lehet 25-os kifolyoval.
 
Sziasztok.
Meg egy ev es tul vagyok talan vegleg a filmezesen es a lukteto Budapesti eleten. Aki nemtudna de erdekli, Szágyon vettem egy ingatlant, belekalkulalva a tovabbi akvarisztikai vonalakat. Tehat a felujjitas, koltoztetesek folyamatban, es ime az elso elkoltoztetett tarolo. Immaron osszejott a 250m²-es halas szoba. Es a minden almom. Viragok, kutyak, kert, es az epulo akvarisztikai vonalam, errol bovebben kesobb. A valasztasom jonak igerkezik. Eddig a meleggel harcoltam,de ez mar a multe. Homerseklet kint, es bent.
Az elso lekoltozott akvarium.
776157761677617
 
Sziasztok.
Meg egy ev es tul vagyok talan vegleg a filmezesen es a lukteto Budapesti eleten. Aki nemtudna de erdekli, Szágyon vettem egy ingatlant, belekalkulalva a tovabbi akvarisztikai vonalakat. Tehat a felujjitas, koltoztetesek folyamatban, es ime az elso elkoltoztetett tarolo. Immaron osszejott a 250m²-es halas szoba. Es a minden almom. Viragok, kutyak, kert, es az epulo akvarisztikai vonalam, errol bovebben kesobb. A valasztasom jonak igerkezik. Eddig a meleggel harcoltam,de ez mar a multe. Homerseklet kint, es bent.
Az elso lekoltozott akvarium.
View attachment 77615View attachment 77616View attachment 77617
Barátom, ezt már nagyon vártam...
A legjobbakat kívánom nektek!
Remélem, hogy ha rendeződtek a dolgaitok, akkor bombázol minket minél több fotóval!
...és remélem, hogy ellátogathatok majd hozzád!
 
Back
Oldal tetejére