• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

@Szmóki Drug ona mne pomogaet.
Elkezdett noni egy novenyem es sose volt ilyenem. Nem is ultettem, es regen sem volt. 2 pici levellel kezdodott. Most ilyen es nem felfele hanem vizszintesen nol. Mondjuk a fenyem eros. Nem hegyes a levelveg hanem lekerekedett. Szerintem nem hra es nem is butterfly. Mas szines nincs az akvariumban. A fanak az agtorkabol no. Lehet erdemes lenne varni mig nol? View attachment 54808
A kép alapján Rotala Colorata, ami növekszik Nálad. Lehet, hogy valami kis darabja beleakadt anno növénybe, amit vittél, s jó helyen még a fűből is erdő nő... :) Szép növény, szerintem, s itthon nincs is elterjedve (pedig kb. az egyik legszebb Rotala, szerintem.)
 
F
A kép alapján Rotala Colorata, ami növekszik Nálad. Lehet, hogy valami kis darabja beleakadt anno növénybe, amit vittél, s jó helyen még a fűből is erdő nő... :) Szép növény, szerintem, s itthon nincs is elterjedve (pedig kb. az egyik legszebb Rotala, szerintem.)
Uu de jo. Brutal utembe fejlodik. 1 hete meg csak 2 levele volt. Keri a taptalajt mert jonnek a leggyokerek de nem csesztetem majd ha nagyobb lesz. Koszonom szepen.
 
F

Uu de jo. Brutal utembe fejlodik. 1 hete meg csak 2 levele volt. Keri a taptalajt mert jonnek a leggyokerek de nem csesztetem majd ha nagyobb lesz. Koszonom szepen.
Nőni is tud, gyorsan, és olyan színei vannak.... Még a szára is vöröses-ciklámen. Egy másik Rotalára lennék még Nálad kíváncsi, mit tesz: Rotala sp. Hong Kong. Narancssárga, karcsú, sűrű levélzet, közepes méret. Mint egy közepes tábortűz...
 
:( bajban vagyok.. Tudom tudom.. Jo lenne ha eldontenem mit akarok. Anonymous- fas buces, keretek kozt-fas, buces, koves, vegyes. Descent, koves mini novenyes... Es ez, fas kis novenyes.... Hianyoznak a nagy novenyek. A szinek, a szep nagy formak. Tobb akvarium mar nem lehet, foleg nagy nem. Vagy ebbe, vagy a keretesbe kellene egy se fa, se ko, csak szep zold aljzat, es brutal szin kavalkad. Ha ilyeneket latok belefajdul a szivem..
Screenshot_2018-05-07-19-24-21-488_com.android.browser.png
 
A kép alapján Rotala Colorata, ami növekszik Nálad. Lehet, hogy valami kis darabja beleakadt anno növénybe, amit vittél, s jó helyen még a fűből is erdő nő... :) Szép növény, szerintem, s itthon nincs is elterjedve (pedig kb. az egyik legszebb Rotala, szerintem.)
Sajna nem az
Mar 28cm hosszu lett azota es van 6 oldal hajtas kezdemeny. Kifejlodtek a levelei... ☹️ Boven van ebbol az akvariumban csak masik reszen.
IMG_20180511_173555_HDR.jpg
 
Back
Oldal tetejére