• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

A bal oldala a faknak ki lesz huzva a bal szelere. A szines stemek kozepen. Annubiasok a farakas zeg zugjaiban mert ugye nem kedvelik a 20.000 lument. A talaj a fak toveben criptocoryne-al korbeultetve, a tobbi aljzat lehetseges, hogy parvula mini teriteket kap. Meglatjuk.

Jól hangzik! Várjuk a folytatást!
 
Megjottek a full spectrumu cob chippek. Ezzel kivalthatom a ket futotestkent uzemelo t8 novenyes fenycsoveimet. 2x 50 wattot kap ez az akvarium. 2x 50 watt a keretek koztre. A kis 3 wattosak meg vegyesen a kisakvariumokra. Jol fog telni ez a 4 nap. [emoji16] 4nap....[emoji38]
De reg volt ennyi szabi. Imadom...
 
Unalmas perceimben itt is lecsereltem 80 litert. Tiszta ro vizet potoltam. Itt soha nem sozok vissza mert ez full lagyvizes akvarium 65 tds jelenleg, garnikat nem tartok ebben. Tapozas itt is jo ideje mar hetente egyszer, a sok noveny eltavolitasa miatt mar csak 25ml/het.
 
Sziasztok.
Nem tudok kibekulni a 8520-as ledekkel.
Megjottek a 100 wattos power led chippek. Elviekben 6000-7000 kelvinesek. Holnap ha sikerul osszedobok ket blokkot hutve, es ra probalom. 20.000-25.000 lument nyomna a ketto. Ezek 220 voltosak ugy hogy max foliaval dimmelhetem ha sok. Meglatjuk mit tudnak, nem ismerem oket, csak azt tudom, hogy brutalul melegednek. 5 perc alatt 150 fok. Fejben mar megvan hat nem lesz szep. De a feny a lenyeg. Itt mar a himi humi led profilok nem johetnek szoba. Ilyen hutesnel mar minimum 8mm alu vastagsag jatszik, hovezeto felulettel es ventilatorral. 3db van tervben, de lehet 2 is elegendo lesz. 15256306233098476084074948785156.jpg
 
Sziasztok.
Nem tudok kibekulni a 8520-as ledekkel.
Megjottek a 100 wattos power led chippek. Elviekben 6000-7000 kelvinesek. Holnap ha sikerul osszedobok ket blokkot hutve, es ra probalom. 20.000-25.000 lument nyomna a ketto. Ezek 220 voltosak ugy hogy max foliaval dimmelhetem ha sok. Meglatjuk mit tudnak, nem ismerem oket, csak azt tudom, hogy brutalul melegednek. 5 perc alatt 150 fok. Fejben mar megvan hat nem lesz szep. De a feny a lenyeg. Itt mar a himi humi led profilok nem johetnek szoba. Ilyen hutesnel mar minimum 8mm alu vastagsag jatszik, hovezeto felulettel es ventilatorral. 3db van tervben, de lehet 2 is elegendo lesz. View attachment 54790
Beteg vagy... Nem kicsit [emoji16]
 
@Szmóki Drug ona mne pomogaet.
Elkezdett noni egy novenyem es sose volt ilyenem. Nem is ultettem, es regen sem volt. 2 pici levellel kezdodott. Most ilyen es nem felfele hanem vizszintesen nol. Mondjuk a fenyem eros. Nem hegyes a levelveg hanem lekerekedett. Szerintem nem hra es nem is butterfly. Mas szines nincs az akvariumban. A fanak az agtorkabol no. Lehet erdemes lenne varni mig nol? IMG_20180505_194434.jpg
 
Back
Oldal tetejére