• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Én szeretek stalkerkedni. Ha valahova mennem kell valamit átvenni például, mindig megnézem a Google utcaképén, hogy hova megyek, milyen a környék. Gondoltam egyet, és meg akartam lesni ezt a kis települést, hogy vajon megtalálom-e Henrik új birodalmát. Ez a kép fogadott. :D
78123

Azért beljebb haladva megtaláltam a falut is, nagyon kis békés helynek tűnik. Irigylésre méltó, hogy ki tudtok szakadni a városból. :)
 
Én szeretek stalkerkedni. Ha valahova mennem kell valamit átvenni például, mindig megnézem a Google utcaképén, hogy hova megyek, milyen a környék. Gondoltam egyet, és meg akartam lesni ezt a kis települést, hogy vajon megtalálom-e Henrik új birodalmát. Ez a kép fogadott. :D
View attachment 78123

Azért beljebb haladva megtaláltam a falut is, nagyon kis békés helynek tűnik. Irigylésre méltó, hogy ki tudtok szakadni a városból. :)
Koszi Mesko.
Nem nehez kiszakadni volt mar a multban tanya is. De ezt tudod.
 
Én erről csúnyán lemaradtam. @Szabó Henrik megnyerted a lottó ötöst? Vége a filmezésnek, akkor mit fogsz csinálni? Gazdálkodsz, vagy találtál valami frankó távmunkát? A népsűrűségből ítélve nem sok munkahely lehet a környéken. Tényleg érdekel ha nem titkos.
Nem láttad a feltöltött képeket az akváriumokról??? Halakat, garnélákat tenyészt és növényeket termel! :D🍀
 
Én erről csúnyán lemaradtam. @Szabó Henrik megnyerted a lottó ötöst? Vége a filmezésnek, akkor mit fogsz csinálni? Gazdálkodsz, vagy találtál valami frankó távmunkát? A népsűrűségből ítélve nem sok munkahely lehet a környéken. Tényleg érdekel ha nem titkos.
Igen Zoli befejezem. Eleg volt a napi 12-20 ora munkabol. Sikerult venni egy eleg jo ingatlant, a helyrol hallottal mar. a 125m²-es hazon kivul, van egy kozel 500m² epulet az udvarban ami szorakozo helykent mukodott nem olyan regen, plussz bolt, cigi bolt, zoldseges stb. Ugymond kis igazitassal eletet lehet lehelni bele.
Szeretnek jovore egy akvarium keszito vallalkozast elinditani, amibe lenne terrarium es hasonlok. Del es Delnyugat Magyarorszagi reszen nem nagyon van ilyesmi, es ha minden a tervek szerint megy, nagyon szeretnek osszehozni egy akvarisztikai boltot valamelyik kozeli nagyvarosba, Pecs Kaposvar vagy Dombovaron. Eddig Pecs tunik a legjobbnak. De ez meg nagyon tavoli terv. Most eletet kell lehelni a hazba, sok a tenni valo.
 
@Szabó Henrik ránk is számíthatsz 8-a után egy következő adag akvárium szétszedésére, szállítására és újbóli összeállítására. Vagy bármi másra!
Már írtuk, hogy létre kell hozni hozzá egy eseményt, amire lehet jelentkezni. Egy kocsival, hatalmas csomagtérrel (ha lehajtjuk a hátsó ülést és kétszemélyes lesz) mi is be tudunk szállni. ;)
Nagyon szepen koszonom Kedves barataim. Ez jol esett. Lehet hogy elek majd a lehetoseggel.
 
View attachment 78123

Azért beljebb haladva megtaláltam a falut is, nagyon kis békés helynek tűnik. Irigylésre méltó, hogy ki tudtok szakadni a városból. :)
Mindent meg lehet szokni. A lányomék bő egy hónapja költöztek a 36m2-es összkomfortos 5. emeleti lakásukból, egy 120m2-es falu széli házba (+melléképület), ahol villany van, de más nincs. A telek hozzá 6600m2, szóval elfáradok, mire a végére érek. A környezet kb. úgy néz ki, mint az általad linkelt kép.
Mikor pár hét múlva hazajöttek látogatóba, megjegyezték, hogy "elviselhetelen itt ez a tömeg és ez a sok autó...". Kb. olyan érzésem támadt, mint amikor a TV-ben látok valakit nyilatkozni, aki pár hónapja Amerikában él, és már töri a magyart, meg erős amerikai akcentussal beszél. 😕
Szerintem Henrik is hipp-hopp beleszokik az új környezetbe, pláne, hogy ő választtotta. ;)
 
Utoljára módosított:
Mindent meg lehet szokni. A lányomék bő egy hónapja költöztek a 36m2-es összkomfortos 5. emeleti lakásukból, egy 120m2-es falu széli házba (+melléképület), ahol villany van, de más nincs. A telek hozzá 6600m2, szóval elfáradok, mire a végére érek. A környezet kb. úgy néz ki, mint az általad linkelt kép.
Mikor pár hét múlva hazajöttek látogatóba, megjegyezték, hogy "elviselhetelen itt ez a tömeg és ez a sok autó...". Kb. olyan érzésem támadt, mint amikor a TV-ben látok valakit nyilatkozni, aki pár hónapja Amerikában él, és már töri a magyart, meg erős amerikai akcentussal beszél.
Szerintem Henrik is hipp-hopp beleszokik az új környezetbe, pláne, hogy ő választtotta. ;)
Ó, nem az elszakadással lenne probléma. Iszonyatosan vágyunk mindketten a nyugalomra. De sajnos a munkánk Pestre köt mindkettőnket. Kiköltözni esélytelen város környékére, egyrészt 30 milliónál kezdődnek a házak, másrészt bejutni és hazajutni esélytelen lenne normális időben. Még így is másfél órát utazok reggelente, hogy beérjek, pedig városon belül vagyunk. Kintről tömegközlekedés vagy jön, vagy nem, az utakon dugó van, szóval kocsi is kilőve.
 
Ó, nem az elszakadással lenne probléma. Iszonyatosan vágyunk mindketten a nyugalomra. De sajnos a munkánk Pestre köt mindkettőnket. Kiköltözni esélytelen város környékére, egyrészt 30 milliónál kezdődnek a házak, másrészt bejutni és hazajutni esélytelen lenne normális időben. Még így is másfél órát utazok reggelente, hogy beérjek, pedig városon belül vagyunk. Kintről tömegközlekedés vagy jön, vagy nem, az utakon dugó van, szóval kocsi is kilőve.
hat igen a munka. Pont ezert dontottem igy. Dolgozni mindenhol lehet, de akkor mar legyen olyan kornyezetbe ami tetszik is.
 
Szerintem én még eMZé- nél is jobban lemaradtam az eseményekről! Gyorsan visszaolvastam és informálódtam egy kicsit. Gratulálok Henrik nagyon szép helyre költözöl. Az akváriumos szobádra meg irigy vagyok :D De jó lenne nekem is egy akváriumos szoba. Na de majd egyszer talán! :) Azt kívánom legyen benne sok örömöd!
 
Back
Oldal tetejére