• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Az a mellette levo akvariume. De jol latod. Egy hutott akva kell amibe atveszelik a meleget az erzekenyebb elolenyek.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nem lenne egyszerűbb, ha beszerelnél egy splitklimát a szobába, ahol tudnád tartani az állandó hőmérséklettett, és akkor nem kellene annyit barkácsolnod.:cool:
 
Nem lenne egyszerűbb, ha beszerelnél egy splitklimát a szobába, ahol tudnád tartani az állandó hőmérséklettett, és akkor nem kellene annyit barkácsolnod.:cool:
Sajna nem ilyen egyszeru. Itt engedelyeztetni kell. Amikor idekoltoztunk volt csak leszereltettek mert engedely nelkul tettek fel valamikor. Mindezt egy 60k birsag mellett.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Gyönyörű képek, szép állatok. Mindig is csodáltam az akváriumaid változatos élővilágát, színes, élettel teli!(y)(y)
Koszonom szepen. Ha sikerul elpasszolnom a microsorium hegyeket, ismet atrendezesre kerul a sor. Lassan ket eves a talaj es az alatta levo taptalaj.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Rég nem volt teljes szabad hétvégém, de most az jön. Lesz egy kis átalakítás az akváriumokban, ezzel kezdtem. Ez így nem végső állapot, csak ki kellett szednem a rengeteg microt. Egyenlőre itt járok de lehet mára rá hagyom. a növényzet lesz még ide oda helyezgetve.
 
Back
Oldal tetejére