• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Odavágtam neki. Megtoltam a tápot, és a gázt. Fény van dögivel. a bubiszámlálót nem is tudom megszámolni mert kitolja a folyadékot a difiből. valahol 7-8 b6s nél járhat. Van is habfürdő :)
 
Reg voltam erre is, ugy hogy ha sok valtozas nincs is, kep az van. View attachment 48054View attachment 48055View attachment 48056

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Te Henrik, ez baromi jó lett, de a Rotala szerintem sokkal jobban mutatna a Pogok között ott jobb oldalon. Pont eltakarja, hogy a Microk között átlássunk és ezáltal a mélységérzetet növeld.
Ha bal oldalon kisebb lenne az a Micro bokor, alatta kis Rotalaval, hozná az igazi Nature érzést!(y)
 
Te Henrik, ez baromi jó lett, de a Rotala szerintem sokkal jobban mutatna a Pogok között ott jobb oldalon. Pont eltakarja, hogy a Microk között átlássunk és ezáltal a mélységérzetet növeld.
Ha bal oldalon kisebb lenne az a Micro bokor, alatta kis Rotalaval, hozná az igazi Nature érzést!(y)
Jol hangzik, de megprobalom megerteni mit, hogy ertesz. Sajna csak 40cm a melysegem 50 magassaggal. Bal oldalt a fa eri az uveget. De megprobalom amit mondasz.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Jol hangzik, de megprobalom megerteni mit, hogy ertesz. Sajna csak 40cm a melysegem 50 magassaggal. Bal oldalt a fa eri az uveget. De megprobalom amit mondasz.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Ha nem lennének ott a Rotalak, akkor ott egy üres terület lenne, mint bal oldalon.
Mivel színt hoz a Rotala, így maradhatna, csak előrébb hoznám keverve a Pogokhoz.
A bal oldali nagy Micro bokrot kisebbíteném, tövéhez Rotalat tennék, alacsonyan tartva.
Ez simán versenyképes akva!
 
Ha nem lennének ott a Rotalak, akkor ott egy üres terület lenne, mint bal oldalon.
Mivel színt hoz a Rotala, így maradhatna, csak előrébb hoznám keverve a Pogokhoz.
A bal oldali nagy Micro bokrot kisebbíteném, tövéhez Rotalat tennék, alacsonyan tartva.
Ez simán versenyképes akva!
Lesz egy kis idom visszaterunk ra.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére