• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

@Bálint Nagy akváriuma még ennél is szebb, mert az Avarban mindenütt reinickii van. Bár a kávé mellé ez is megteszi, köszi!:coffee:
Legyen neked is szép vasárnapod és kívánom, hogy kerülj be tartalékosból a 30 kiválasztottba, mert a te scaped is csodás mindig!
 
@Bálint Nagy akváriuma még ennél is szebb, mert az Avarban mindenütt reinickii van. Bár a kávé mellé ez is megteszi, köszi!:coffee:
Legyen neked is szép vasárnapod és kívánom, hogy kerülj be tartalékosból a 30 kiválasztottba, mert a te scaped is csodás mindig!
Ó nagyon köszönöm, de nem lehet összehasonlítani őket, mert az Avar teljesen más koncepció. Abban a barnára törekedtem, nem pirosra.
 
Eskü, nekem ezek jobban bejönnek, mint az őrült aprólékosan megszerkesztett hatszázadik erdős verzió.
@Matyi-nak is egyszerűbb lenne egy ilyen ügyfél projekt karbantartása vagy tévedek?:unsure:

Azért azt a gyepet kb 1-2 hetente nyírni kell, ilyen méretben az is idő. Az emers részt is gondolom kell trimmelni néha. :)
 
Eskü, nekem ezek jobban bejönnek, mint az őrült aprólékosan megszerkesztett hatszázadik erdős verzió.
@Matyi-nak is egyszerűbb lenne egy ilyen ügyfél projekt karbantartása vagy tévedek?:unsure:
Az biztos hogy rengeteg jó oldala van egy ilyennek.
Utálom ha nem fér be a kezem egy akváriumba. Szerencsére nem kell 60l alatti akváriumokkal foglalkoznom, az legtöbb esetbe több idő mint egy nagy akvárium.
A nyírogatás egyszerű talán a kövek kefélgetése tud kicsit macerás lenni, de vállalnám.
 
Back
Oldal tetejére