• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

outro said:
Nagyon gyönyörűek! Az utolsó Iwagumi kimondottan tetszik! Ezek milyen kövek? Seiryu?

Seiryu kövekből nem nagyon vannak nagy sziklák. Persze elvétve találni pár súlyos darabot, de ez egy másik kő. Amanonak van vagy 3-4 hasonló köve amit használ. A mostani aquajournalban is voltak.
De hasonló hatást kis szerencsével és aki mérettől függően Seiryu kövekből is ki lehet alakítani. Csak ne 180cm-s akiba akard ;)
 
Hát mit ne mondjak, az utolsó mellet én is meg tudnám inni a reggeli kávém!
Ahogy az előttem mondták: Hú de BABA!
Na azért az 1-2-dik se piti!
 
Basszus de jó hogy eszembe juttattad. Ahogy kávé is elmaradt a héten ez a topik is. :shock: Remélem a többiek azért kávéztak még ha az érzés nem is volt ugyanolyan aki nélkül ;)

88248356_d562a02a62_o.jpg

81259908_c32103d156_o.jpg

9.jpg


ab4e.jpg


51.jpg

oliveira.jpg
 
viktorlantos said:
Basszus de jó hogy eszembe juttattad. Ahogy kávé is elmaradt a héten ez a topik is. :shock: Remélem a többiek azért kávéztak még ha az érzés nem is volt ugyanolyan aki nélkül ;)

Hát, ha holnap reggel elkezdem, akkor (napi 1 kávéval számolva) csütörtökig OK vagy a feltöltéssel.
:D
 
viktorlantos said:

Van ettől jobb is hasonlóban. Már nem emlékszek hol láttam... :p

Egyébként így homokkal tiszta LOST. (Ami mellesleg meg pont aktuális. Ma este lesz az utolsó évad első része ABC-n. :ugeek: )

viktorlantos said:

Na ezt magyarázza már el valaki. Nem egészen látom át, hogy mi hol van illetve mitől lebegnek a növények a levegőben?! Azok mögötte vannak vagy mi? :) Durva.
 
Igen!
Tényleg ott az üveglap!
De valami célja is lehet , gondolom nem a vizuális hatás kedvéért ,,mintha lebegne'' rakták be az üveget!
De vajon miért?
 
Hali!

Azon gondolkodtam, hogy a kép készítése előtt takarították a leszívó csöveket?

Vagy csak nálam koszos, vagy a kávémmal van baj??:)

Spagi
 
SPAGI said:
Hali!

Azon gondolkodtam, hogy a kép készítése előtt takarították a leszívó csöveket?

Vagy csak nálam koszos, vagy a kávémmal van baj??:)

Spagi

Ezeket a fotókat általában látogatók készítik. Ők pedig csak hétvégén nyitvatartási időszakban látogatnak el. Amanoék egész héten matázzák az összes akit, hogy hétvégére szép legyen. El tudom képzelni azt is hogy havonta stb teljesen átcsövezik az akit, hogy ne színeződjön. De legalábbis biztos sűrűn cserélik őket.
 
Az ADA és a Do! akik között van valami különbség? A do! játékosabb formáit itt nem látom :lol:
 
Back
Oldal tetejére