• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

4c3476658b53c.jpg

HEHE :D practicalfishkeeping.co- ról :D
Szerk: Kinek mikor van reggel :) sorry :whistle:
 
Utoljára módosított:
A 4. képen látható scape-től tudok elgyengülni, kedvem lenne még így szakadó esőben is kőbányába menni vadászni a formákat. Fantasztikus, persze a többi is...;)
 
Ezt láttátok már? Nekem tetszik, bár először kicsit soknak tűnt a vörös szín.

ui: Mivel jobb helyet nem találtam, azért került ide, de szeretném megkérni az erre járó modikat, hogy tegyék át ezt a hozzászólást a megfelelő helyére, ha van ilyen. Köszönöm.
 
Áh.. sose értettem hogy mindig ilyen hátul kullogó akváriumokat postoltok... IAPLC 2013 top 10, na az igen, itt is egy: aqua-10.jpg

(figyelem, nagyon erős irónia veszély! :D)
 
Áh.. sose értettem hogy mindig ilyen hátul kullogó akváriumokat postoltok... IAPLC 2013 top 10, na az igen, itt is egy:
aqua-10.jpg


(figyelem, nagyon erős irónia veszély! :D)

Az ötlet és a kivitelezés csillagos 10-es(y) A növényesítést meg talán még én is jobban megoldottam volna. Én az előtérben még algát is látok.:geek::D A növények kondija sem az igazi így képről...de mondom nagyon kreatív
 
Áh.. sose értettem hogy mindig ilyen hátul kullogó akváriumokat postoltok... IAPLC 2013 top 10, na az igen, itt is egy:
aqua-10.jpg


(figyelem, nagyon erős irónia veszély! :D)
Ötletes!Kreatív de a növényesítésen nem kellet sokat filóznia!
 
Nem találtam jobb topicot neki, így itt mutatom meg az indulófélben lévő tanganyikás biotópom. :) Jelenleg várja a Kongóból érkező vadonfogott frontikat :)
180X50x60



ui: Vik, nem röhögni az eltőrt üvegbeszívók miatt!! :D



Eddig szuper remélem halakkal is látjuk(y). A kis aki a kiköptetett kishalakra vár? Vagy csak a nagy akinak ő a kicsi én.:ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére