• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

Ez a stílus nem a szívem csücske, de profi a scape. A méretét figyelembe véve meg pfff. nem is értem hogy nem durrant szét az üveg. :) És amiért nálam megkapta + érdekesség pontot: ilyen kis váza, és nem spin, nem poppy, hanem jet van a cső végén. Nekem eszembe nem jutna.
ÉN a felsőt tenném egy az egyben ide mellém az asztalra. (y)
Valaki felismeri esetleg a lámpákat? ADA Aquasky moon-nak mintha túl "opálos" lenne, és a felső 40 centis hossza sem stimmel. Hmmm... :coffee:

Szerintem moon. Természetesen van minden szabvány méretben, nem csak 60 és 30, szóval van 40 centis si, az a 451 névre hallgat. ;)


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ez a kep meg 2007-ban lett feltöltve naluk a forumra. Az erdekessege, hogy az akvarium megszakitas nelkül üzemel 1986 ota...:eek:
Az aljzat sem volt benne cserelve azota, amit ugy oldott meg, hogy az üveg es aljzat között van 1,5 cm res, es kvazi egy CO2 pumpa (Krause-tol) segitsegevel rendszeresen cirkulaltatja ott a vizet, es igy az hetente kicserelödik, plusz tapoldatot is juttat be.
Az akvarium azota is megvan, ha jol lattam az utolso hozzaszolasokat...
Flowgrow 3.jpg
 
Back
Oldal tetejére